Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak szeretik a határozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szeretik a határozott nőket?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm összehozott nekem egy egy vakrandit. A srác nagyon határozatlan volt már a helyszín és időpont kiválasztásával, szóval a kezembe vettem az irányítást. Amikor találkoztunk akkor is hasonló határozatlanságot mutatott és nagyon csendes volt. Elkezdtem beszélni, ha kellett témát váltani. Szóval szégyenlem magam amiatt, hogy túl határozott voltam és kissé cserfes, de nem tudtam mit csinálni ezt hozta ki belőlem. Alapvetően nem vagyok ilyen típus, vagyis nem ennyire hangsúlyosan.Szóval a kérdés adott. Érezzem magam rosszul emiatt a helyzet miatt? Nem is sértem a barátnőm, hogy miért gondolja azt, hogy mi összeillünk???

2016. márc. 20. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt tetted amit ebben a helyzetben kellett,de ettől akár még össze is passzolhatnátok a sráccal.
2016. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább próbáltad kicsit motiválni? A csendesebb nőket általában beszélgetésre szoktam ösztönözni, hogy aktív partner legyen, s ne a röpködő grillcsirkére várjon: kíváncsiskodok, kérdezősködök, véleményt kérdezek és a többi. Szóval részben tőled is függ, hogy mit hozol ki a másikból.


Kérdésre a válaszom a szokásos klisé: arany középút. A tutyimutyit sem szeretem, és a diktátort sem. A leírásodból ítélve nekem úgy tűnik, hogy te mindent megtettél, és mégsem tudott feloldódni a srác. Szégyellni magad tök felesleges.

2016. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Persze, hogy igen.


Legalábbis szerintem...


Vagy lehet, hogy nem?


De biztosan szeretik őket.

2016. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez férfifüggő. A leírásod alapján, te teljesen jól kezelted le a szitut.
2016. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ez férfi függő. Én határozott típus vagyok és nem pacsker, ergo nekem nem tetszene. De a helyzetet jól kezelted, ne érezd magad rosszul emiatt, de ha nem vagy ilyen nem illetek össze.
2016. márc. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én személy szerint nem szeretem. És úgy gondolom hogy ebben a helyzetben se az a legjobb ha ennyire határozott vagy :) de ez egyénfüggő, hogy ki szereti és ki nem.
2016. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is alapvetően határozott srác vok, és ebből kifojólag szeretem ha a lány is határozott (néha keresem is ezt) és igen a határozatlanokat bátoritani kell


szerintem helyesen viselkedtél

2016. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod nem átvenni az irányítási.. ez egyfajta kiherélés um..
2022. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!