Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után mennyi idő telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő telt el nálatok, míg újra ismerkedni, randizni kezdtetek? Rögtön komoly kapcsolatot kerestetek, vagy inkább csak el akartátok felejteni az előzőt?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Mostanában kezdtem vagy kezdenék, de a lányok úgy tűnik nagyon komolytalanok.

Semmi erőfeszítést nem hajlandóak tenni semmiért, inkább csak szédítik a másikat, hogy ömlengjenek nekik.


Nem az előzőt akarom elfelejteni. Elsőre nincs eldöntve, hogy komoly kapcsolat lesz vagy nem. Majd ahogy alakul. Inkább komolyat szeretnék mert ismerem magam, nem lennék boldog a felszínes kapcsolatokban.

Eddig mindenkivel akivel még csak úgy is indult, hogy szex lesz, kialakultak nálam érzelmek.

2016. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig ha nem is rögtön, de nagyon hamar lett új kapcsolat. Sokszor ez inkább arra volt jó, hogy bebizonyítsam, hogy kellek valakinek.

Most máshogy szeretném, hagyok időt magamnak teljesen lezárni a múltat. Szívesen ismerkedek, de nem fogok az első önként jelentkezővel összejönni csak azért, hogy ne legyek egyedül.

2016. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy darabig csak randizgattam, ismerkedtem.

10 év után váltunk, idő kellett feldolgozni, aztán meg csak jó volt tudni, hogy még sokan tartanak vonzónak. De szent meggyőződésem volt, hogy nem akarok komolyat.

Aztán fél év után ez lassan változott, próbáltam laza, de tartós kapcsolatot keresni. Aztán az egyik ilyen kis liezonból nagy szerelem lett. :)

2016. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!