Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha őrülten szerelmes vagyok egy lányba de ő még csak barátként szeret és feltűnik egy másik fiú akinek szintén tetszik a lány?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert nem tudok nélküle élni.:(
2010. ápr. 5. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mit érzel iránta.Nem tudod befolyásolni hogy téged válasszon.
2010. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mar meg ne haragudj, de ha nem mondod el neki, hogy tetszik neked, akkor szerinted honnan fogja kitalalni?...a csillagok allasabol?...most komolyan...allj vele szembe, es legy oszinte...ertekelni fogja:)
2010. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ő tudja hogy én szeretem de ő még csak barátként szeret. Ő maga mondta.

Most mit csináljak?

2010. ápr. 5. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
elmondtad neki szemebe hogy szereted?...mart ha igen, es o aztn mondta, hogy csak baratkent szeret, akkor szerintem nincs amiert eroltetni a dolgot:)
2010. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze már elmondtam neki.
2010. ápr. 6. 15:53
 6/10 anonim válasza:

Hát ez cinkes ha már tudja és visszautasitott

de ha kitartó vagy azt szerintem értékelni fogja

2010. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Elozo valaszolo valaszara:

Vagy tetszik a lanynak a kitartasod vagy csak szanalmasnak fog tartani, hogy hiaba utasit vissza, te meg akkor is nyomulsz ra..

2010. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

"Hát ez cinkes ha már tudja és visszautasitott

de ha kitartó vagy azt szerintem értékelni fogja"

Ez nem biztos sőt... tapasztalatból mondom h suliba az egyik palinak tetszik bnőm és én is.. és folyamatosan utánnunk szaladgál és hát nem a legjobb érzés mikor kimész teremből és már ott vár és nincs 1nyugodt pillanatod.. még ha csak barátként tekint rád ez egy idő után akk is zavaró!

2011. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Figyelj tesó én nekem is tetszik 2 lány az eggyiknek nem merem elmondani a másik meg tud róla.Én az eggyiket úgy fogtam meg hogy megismertem elhívtam mozizni,fagyizni,sétálni és megkérdeztem hogy lesz-e a barátnőm próbáld ki hidd el beválik.
2012. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meg ha csak barátként szeret akkor ne eröltesd nem fog menni.De próbálkozz.
2012. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!