Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak azon teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak azon teljesen kiakadva a pasik, hogy a többedik randi után a lány végül másvalakivel bújik ágyba?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Gondold végig ugyanezt, csak fordítva! És akkor megtudod, hogy miért?

Te ki lennél akkor akadva, ha te randizol valakivel és 5. tali után már mással d..g?

2016. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Jó ég ez a kérdés... Ez még kérdés? Látom kezd beérni a kereskedelmi média népbutítási projectje.


Vajon miért... Mert ha randiznak akkor ők ketten ismerkednek egymással, a randizás mibenléte - főleg, ha "többedik" egyfajta igény, szándéknyilatkozat vagy hogy mondjam... Hogy az akivel randizik vele legyen majd később. Aztán jön a semmiből Fa Rocko és máris vele van? Ez így egy elég jellemtelen hölgyre utal. Én is kiakadnék. Bár meg nem lepődnék. Ez a mai kor szelleme.

2016. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Don't feed the troll!
2016. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

" Hogy az akivel randizik vele legyen majd később."


A randizás semmire nem kötelez és nem szándéknyilatkozat, hanem annak a feltérképezése, hogy akarunk-e a másiktól valamit. A randizás nem párkapcsolat. Egyszerre több partnerjelölttel is lehet randizni, és akkor kell abbahagyni, ha valakivel komolyra fordult a dolog és létrejött a testi kapcsolat is.

2016. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
azért mert már megint egy szánalmas r*b*ncra pazarolták a drága idejüket!
2016. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Mert kár volt egy büdös k..val vesződni. :D

Gondolom nálad ez az etalon viselkedés, fordított esetben meg valószínűleg habzós bagólesővel ordítanátok. :)

2016. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember több vasat tart a tűzben ismerkedési szakaszban, amíg nem dönt, ki lesz a befutó. Nekem ez a tapasztalatom. Nem tudom, hogy a pasik ki vannak-e akadva ezen, én nőként ezt még akkor is tudtam, amikor még csak próbálgattam a szárnyaimat 18 évesen több, mint 10 évvel ezelőtt.
2016. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy a pasik 30 felett ugyanúgy nem bírják feldolgozni a vereséget, és elkezdenek puffogni, mint valami kisóvodás gyerekek...
2016. ápr. 3. 22:49
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Jó fordítsuk meg 4-5 randi egy pasival már kezdene SZÁMODRA komolyra fordulni amikor kiderül hogy a választottad már lefeküdt vki mással gondolom nem esne jól.Célszerűbb azonos erkölcsi normával rendelkező féllel randizgatni nem bántásként írom.
2016. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

" amikor kiderül hogy a választottad már lefeküdt vki mással "


Bocsánat, a kérdésből nekem az jön le, hogy nem randizás közben feküdt le mással, hanem VÉGÜL más mellett döntött.

És még nem választott, csak választott jelölt.


Állásinterjún sem egymás után foglalkoznak a jelöltekkel, hanem egyszerre, de csak 1 lesz a befutó.


Fordított helyzetben sem rendeznék kiakadást. Ez van. Mást választottak.


N

2016. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!