Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a fene van velem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene van velem? Ez normalis? (lent)

Figyelt kérdés
Az van h van egy srac,kezdetben tok erdeklodtem utana meg minden aztan egy bulin egyszercsak elkezdtunk dumalni...jo hazakisert meg minden..ram is irt es utana par nappal elhivott setalni is.Aranyos kedves fiu meg minden,egesz helyes is.Utana most a 3.randin persze megcsokolt ...az a baj h semmit nem ereztem a csoknal..ez normalis?Utana meg megkerdezte h akarok e a baratnoje lenni..azt mondtam hogy majd még meglátjuk..Szoval nem tudom nem erzem azt a nagy langot,de mivan ha kesobb fogom?plusz megbantani se akarom mert rendes srac(egy suliba jarunk)...Szoval nem tudom mit csinaljak..toltsek el vele meg egy kis idot(es ez majd valtozni fog) vagy inkabb ne?

2016. ápr. 4. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg jol erzem magam a talalkakon de annyira nem varom oket..
2016. ápr. 4. 19:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Randizz lánnyal inkább
2016. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ha még csak a találkozókat sem várod, akkor szerintem teljesen felesleges erőltetni a dolgot. bár szerintem komolyabb előzetes ismertség nélkül 3 randi alatt nehéz megismerni a másikat... erre viszont nyugodtan hivatkozhatsz, hogy szeretnéd a személyiségét jobban megismerni...de ha ne nem is találkozol vele szívesen, akkor tényleg nincs miről beszélni...

azért még mert egy fiú hazakísér egy lányt, azért még a srác ne várja el rögtön azt, hogy a barátnője legyen a lány. szerintem tök alap, hogy nem hagyod egyedül a lányt éjszakaizni egy buli után, hanem elkíséred hazáig...

2016. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es akkor hogy mondjam meg kedvesen hogy en nem gondolom ugy egyenlore ahogy o?
2016. ápr. 4. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy ide is leírtad. Vagy mondd, hogy te egyelőre csak randiznál vele, aztán majd alakul a dolog.
2016. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszból,de ennek a kérdésnek a tini kategóriában lenne a helye :)

Mondd meg neki,hogy te még nem érzed magad késznek arra,hogy a barátnője legyél,ehhez neked még idő kell,de nagyon jól érzed magad vele.Ennyi,nem kell ezt túlspilázni.

2016. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastad vissza, mielott kiirtad a kerdest? meg minden... meg minden... meg minden... hany eves vagy, 16? Mert akkor tenyleg a tini kategoriaban a helye.


Igen, a te korodban ez teljesen normalis. A tinik nem tudjak eldonteni mit akarnak, ezert erzik egyik pillanatban, hogy tettszik a fiu es jarni akarnak vele, a masik pillanatban pedig nem. Ez normalis.

2016. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!