Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzás törvényével jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzás törvényével jöttetek már össze az általatok "kiszemelt" emberrel?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon találkoztam először a vonzás törvénye fogalommal.Már régóta foglalkoztat az agykontroll,de most vagyok anyagilag és időben is azon a szinten hogy nemcsak néha olvasgatva tudok a témával foglalkozni,hanem komolyabban is. Gondolkodtam már agykontroll tanfolyamon,de írják páran hogy egyedül is el lehet sajátítani.Szeretném megtanulni és persze helyesen is alkalmazni.Van egy kiszemelt férfi az életembe akit be szeretnék vonzani.A sors véletlene vagy fintora hogy pont abban a kerületben van a vállalkozásom ahol lakik.Nem volt ebben semmi direkt..idővel tudtam meg hogy a környéken lakik.Ő nem ismer engem,viszont én sokmindent tudok róla.Viszonylag közismert bizonyos körökben (előadóművész) és nagyon hasonít az érdeklődési körünk.Viszont miután alaposan körbejártam minden közös pontot utána szeretném alkalmazni a vonzás törvényét illetve ezért fogok a későbbiekben kezdeményezni(levelet írni neki).Olyanok válaszát várom,akiknek segített a vonzás törvénye,akik ily módon összejöttek a kiszemelt nővel/férfivel.Akik nem hisznek a vonzás törvényében és az agykontrollban azok legyenek kedvesek továbblépni a kérdésemen.Köszi!

2016. ápr. 11. 13:07
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:

Anyám próbálkozott vele, de nem volt valami nagy sikerfaktora.


Én speciel hiszek az elme erejébe. Csak abban a csiribűbájosított változatában nem, amint a gyengébb felfogóképességű embereknek találtak ki. És direkt azért karolták fel ezt a témát, mert felismerték milyen jó kis fogyasztói társadalmi réteget tudnak vele kinevelni.


Szóval agykorntoll létezik, bizonyos szinteken, de azért arra ügyelj, hogy ne a fentebb vázolt csilli-villi magyarázatot tedd magadévá, mert sok lesz a kudarc.

Tud és légy tisztába önmagad és a módszer határaival! (ha embereket akarsz bevonzani, akkor meg egy kis pszichológiával is)


Amúgy ezen esetben szerintem egy kis flört, kezdeményezés, érdeklődés többet tesz az ügyed érdekében, mint bármilyen agykontroll szakkönyv vagy szerelmi bűbáj. A fenti módszert csábításnak hívják, tudománya egyidős az emberiségével ha nem korábbi és bevált módszer!

2016. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Igen, a hosszú távú tervem a "csábítás"-fogalmazzunk így,viszont semmiképpen nem szeretnék ajtóstul rontani a házba.Sokat szeretnék vele találkozni,beszélgetni és ha a szimpátia kölcsönös csakis akkor szeretnék komolyabb dologba bonyolódni vele. Nyilván ehhez 2 ember kell ezért szeretnék tapintatos lenni.Annak hogy nem akarok most írni neki az az oka hogy jártas szeretnék lenni legalább fogalmi szinten azokkal a dolgokkal ami az ő érdeklődési körében van pl.merkaba meditáció.Tehát az első randin nem akarok felsülni valami olyan dologgal amiről fogalmam sincs és éppen ezért van szükségem időre.Na meg a levél amit meg akarok neki írni azt szeretném hogy figyelemfelkeltő legyen de ne rámenős.Felkeltse az érdeklődését,de ne érezze hogy nyomulok,hanem trükkösen azt akarom elérni hogy "ő akarjon velem találkozni".Remélem érted amit írok.Nehéz meló ez úgy érzem és ehhez a tudatossághoz szeretném használni az agykontrollt.
2016. ápr. 11. 13:26
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

>Akik nem hisznek a vonzás törvényében és az agykontrollban azok legyenek kedvesek továbblépni a kérdésemen


Bocs, de ha csak megerősítő válaszokat vársz, akkor nincs értelme kérdezni.

A vonzás törvénye hülyeség, ahogy az agykontroll is az. Semmi sincs benne, egyszerűen a pozitív hozzáállást csomagolja misztikus, izgalmas, eladható köntösbe. Ami persze nagyon jó és segíthet, de ha arra számítasz, hogy tényleg van valami rejtélyes erő, ami segít neked, ha alkalmazod, akkor tévedni fogsz. A hosszú távú sikeres kapcsolat érdekében kérlek arra, hogy foglalkozz valós dolgokkal (önismeret, önazonosság, megismerés, problémakezelés, empátia, őszinteség) és ne ezoterikus marketingfogásokkal.

2016. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem megerősítést várok,hanem tapasztalatokat.Kedves agykontroll ellenes válaszoló,hadd legyen a magánügyem hogy miben hisze és miben nem.Mivel tapasztalom a mindennapi életemben az érdekes véletlenek sorozatát,így meg vagyok győződve arról hogy igenis az agyunkat mi magunk irányítjuk és befolyásoljuk elménket.
2016. ápr. 11. 14:16
 5/14 anonim ***** válasza:

A vonzas torvenyeben hiszek, az agykontrollt nem probaltam:-))Velem olyan volt mar, hogy bevonzottam szuper dolgokat mert ugy gondoltam rajuk, hogy mar az enyemek. Volt egy pasi, szerelmesek voltunk egymasba de kb a korulmenyek miatt eleg szurrealis volt, hogy barmi is tortenik koztunk.


Arra fokuszaltam, hogy csokolozni fogunk, konkretan az idopontot es a korulmenyeket is elkepzeltem es telleg baromira fokuszaltam. Olyan szinten, hogy aznap reggel tudtam hogy csokolozni fogok vele annak ellenere hogy nem volt randi megbeszelve es eleg minimalis volt az eselye annak, hogy belefussak az utcan. Es sikerult, aznap osszefutottunk az ujsagosnal es csokoloztunk:-)


Aztan volt, hogy olyan munkahelyre es pozicioba jelentkeztem amihez nem ertek es zero tapasztalatom nincs benne, es vezetoi beosztas. Az inetrju elejen mar ereztem hogy megkapom, es egy het mulva hivtak, hogy enyem az allas. Ennek kb a zero eselye volt:-))


Jelenleg szinten egy szurrealis kapcsolatot vonzok, sikerrel:-)Aztan nemreg uj kocsit akartam venni es nem volt raktaron es nem tudtak hogy mikor lesz legkozelebb, es nagyon fokuszaltam es ereztem, hogy az enyem lesz, ket nap mulva hivtak, hogy megvan a kocsi hova szallitsak:-)


Aztan volt olyan, hogy talalkoztam anno egy emberrel akinek alomszep haza volt, a lenyeg hogy beleptem a konyhajaba es az volt bennem hogy itt szeretnek lakni. Az elet ugy hozta, hogy egy het mulva ott laktam, again, az eselye mindennek zero volt leven nem volt kiado a haz eredetileg.


Viszont es ez a dolog hatulutoje, vannak emberek akik engem tudnak bevonzani, ha akarom ha nem. Itt koniretan egy bizonyos ferfira gondolok es ezt most bonyolult lenne elmagyarazni, de erzem hogy folyamatosan ram gondol es ennek kovetkezteben en is ra, ami hulyen hangzik de ezt o generalja az energia tole jon.nem tudom h mennyire tudatos az amit csinal, de jol csinalja, es meg nem tudom, hogy lehet ezt kivedeni:-))


Jaaa meg amikor fiatalabb voltam akartam venni valami valami parfumot, amihez £30 font hianyzott es masnap kaptam fizetest de nekem aznap volt a szulinapom, szoval aznap akartam megvenni. Gondoltam csodak tortennek hatha elobb jott a fizetesem, megyek az atm-hez es kilog belole £30 font. Nem hittem el, de komolyan teljesen lehidaltam, hogy ilyen nincs. Par ember boklaszott az utcan es annyira de annyira halas voltam, mert ezt az Univerzum kuldte, szoval aznap meg is vettem a parfumot:-))


Hirtelen ennyi jut eszembe, de minden heten tortenik velem valami csoda:-)))En valamiert a jot vonzom, talan mert hiszek benne?Szoval kerdesedre a valasz: abszolut mukodik:-)

2016. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4:


Valóban a te magánügyed. Még egyszer mondom, hogy csak tanácsot adtam. Ha az ezotériánál akarsz maradni, akkor maradj. A segítségével akár egy egész életet is kibekkelhetsz azzal, hogy kényelmes hazugságokkal ütöd el a felelősségedet. Végülis érthető.

2016. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan hogy vonzás törvénye. Ezt valami hülye találta ki. És sok buta meg hisz benne. :) Az ilyen marhák járnak ki pl. a Pilisbe, a fákat ölelgetni. :D

Ez a réteg, miből táplálkozik szellemileg, Semmiből. Az egetverő marhaságból és hülyeségből.

Most már biztos hogy a fénynél is van gyorsabb dolog. A F.@SZSÁG! :D No comment...

2016. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Húúú,5-ös,nem volt semmi olvasni a történeted.Nagyon tetszett és én is érdekes dolgokat vélek felfedezni az életemben.Érzem hogy találkozni fogunk.Múlt héten is összefutottunk,velem szemben jött és pár másodpercre úgy éreztem,mintha valami hatalmas ágyúgolyót csaptak volna hozzám.Éreztem hogy a közelemben van.Kiléptem a melóhelyről,mentem kaját venni és akkor történt hogy velem szembe jött.Azóta is egy érdekes érzés kerít a hatalmába.A dolog pikantériája hogy házasságban élek és gyerekem is van és neki is van párkapcsolata,de mégis folytonosan megjelenik az álmaimban,úgy élem a mindennapokat mintha összetartoznánk.Képek jelennek meg a szemem előtt hogy találkozni fogunk a vasútállomáson, hogy az első csók a Duna parton lesz stb.A házasságom nem működik,de már akkor meg volt romolva még mielőtt Ő megjelent volna nekem.Furcsa,katartikus élmény ez és folyamatosan azt érzem hogy ez még fokozódni fog és megteszem az 1.lépést és írok neki.Még az a pillanat nem jött el,de tudom hogy be fog következni és lesz folytatás.
2016. ápr. 11. 17:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Én hiszek a vonzásban, de nem abban a formában, ahogy te. Nem hiszem, hogy konkrét személyt be lehetne vonzani, hiszen ez ellentmond a szabad akaratnak.

Én egyszerűen arra kezdtem el koncentrálni, hogy milyen társra vágyom, végiggondoltam, hogyan szeretném magam érezni az adott kapcsolatban. Nem kötöttem a vágyaim konkrét személyhez, ezt a sorsra bíztam, mivel tisztában voltam vele, hogy a tudatom torzít, és - ahogy mindenki más is - hajlamos lennék egy számomra vonzó személybe belelátni a vágyott tulajdonságokat, akkor is, ha amúgy nincsenek meg benne. Szóval nem egy konkrét személy bevonzására koncentráltam, hanem a számomra optimális kapcsolatéra. És ez így bejött. Tényleg megtaláltam a megfelelő személyt, bár kicsit sokáig tartott, mire észrevettem (egész végig ott volt a közelemben).

Én megértem, hogy ha valaki tetszik, akkor minden erőnkkel arra koncentrálunk, hogy megszerezzük. Én már sok megszerzésen vagyok túl életemben, de ez kevés, nagyon-nagyon kevés. Mert mire megyek azzal, hogy a kiszemelt megcsókol, vagy randizom vele, ha amúgy nem illünk egymáshoz és két hét után már egymást marjuk?!

Ezért nem akartam konkrét személyt bevonzani, mert ez eddig még soha nem jött be (vagyis a bevonzás része még igen, csak nem sült ki belőle semmi jó). Amikor azonban arra koncentráltam, hogy milyen kapcsolatot szeretnék, akkor olyat kaptam. (Megjegyzem, a páromat vonzónak találtam már a megismerkedésünkkor, csak álmomban nem gondoltam volna, hogy lehet köztünk bármi.)

2016. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es érdekes amit írtál.Igen,pont ezaz, hogy egyfajta kettősség van bennem.Be akarom vonzani az adott személyt és mégsem akarom megerőszakolni a sorsot,ezért vagyok rettentően tapintatos.Szóval vágyom rá,de mégsem szeretném a direkt ismerkedést.Ezért az érdeklődésű körünk által szeretnék "hozzáférkőzni",azaz néhány szakmai kérdést átbeszélni és hagyni a többi dolgot sodródni..jajj,nem tudom mennyire írtam érthetően?!
2016. ápr. 11. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!