Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai fiatal generáció 18-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bary006 kérdése:

A mai fiatal generáció 18-25 éves korig, és talán azon is túl. Miért keresik kapcsolat helyett, csak a szexuális kielégülést?

Figyelt kérdés

A probléma adott, de először is. Üdvözlök minden kedves Gyakori Kérdések olvasót, és külsőleg idetévedt embert !


Előszóként magamról, 21 éves egyetemista Férfi vagyok.


Ahogyan a kérdésben is olvashattátok, a kérdésem miértje abból ered. Hogy nem találok olyan nőt, aki hajlamos egy Normális egészséges, őszinte nyílt párkapcsolatra. Február óta 24 nővel társalogtam haveri szinten. A 24 nőből 8 nővel jutottam el randiig. Ahol kiábrándultam belőlük, amint jobban megismertem őket. A 8 nőből 2 szobára akart menni az első randin. De a többi is tervezte ezt, csak azokkal még a csókig sem jutottunk el mielőtt rájöttem volna.


Nincs azzal semmi gondom, ha egy kapcsolat szexxel kezdődik. De azzal igen, hogy érzéketlenek ( És komoly, mély tisztelet a kivételnek ) de eléggé rossz statisztika, ugyan a 24 ből nem állítom hogy mind a 24 ilyen volt. De egy sztorit is elmesélek, hogy megfűszerezzem kicsit a kérdésemet.


A városban motoroztam a nagy motorommal egy 600 köbcentis gyorsaságival. Két lányt 1 órán belül 2x engedtem át a zebrán. Összefutottunk, harmadjára megint láttam őket a városban. Megálltam beszéltem velük, elmentem velük bulizni motort leparkoltam. 2 óra beszélgetés után már kérdezték, nem -e aludnék vele... ( Ezt csak az egyik kérdezte meg ).


Decemberben pedig volt egy kapcsolatom, ahol szimplán leszart a barátnőm. 3 hét után kidobtam csak úgy repült... Minden héten, virágokkal leptem meg. Mindig úgy alakítottam a dolgokat, hogy romantikus dolog süljön ki belőle. Majd amíg dolgoztam. Elment kielégíteni magát egy kis cérna páva fiúval. Nekem annyit mondott, hogy mi ebben a baj ?... Te dolgoztál nem értél rá, nekem meg szükségletem volt. Akkor mi még nem is bújtunk össze abban a kapcsolatban !!!! Hát kidobtam. Nem bírtam...


És sajnos már Május felé közeledünk, és még mindig nem találtam egyetlen olyan nőt. Aki normális egészséges kapcsolatot szeretne. Nincsenek őszinte nők, elvesztek kihaltak... A kérdésem a következő, mi okozza ezt ? Vagy rossz helyen keresgélek ? Ha igen, akkor hol keressek érett nőt, aki még nincs 40 éves ..... Hanem annyi mint én 21 év körüli ?


Üdvözlettel, egy aggódó Férfi !


2016. ápr. 14. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
az én tapasztalatom szerint mert úgy vannak a mai nők 16 tól 30 évig hogy kitombolom magam buli pia sex drog majd 30 évesen ráérek családot alapítani! és sajnos nem csak te tapasztalod ezt ha nem én meg a haverjaim is. megoldás nem nagyon van vagy nem lesz senkid vagy mész a többi birka után a sorba. vagy keresel valami kiélt 30 éves nőt de arra számítsz hogy a fél megye átment rajta.
2016. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
[Én is kíváncsi vagyok a válaszokra.]
2016. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Valószínű azért mert Magyarországon nem látják értelmét az olyan házaséletnek és családalapításnak ami a régi időket jellemezte, vagyis amikor még holtig tartott a házasság. Jó, írtad hogy motorod van, tehát a leendő gyerekednek is lehet, vagy akár sportautója is. De egy párnak és gyerekük jövőjéhez rendes haza sem árt, ahol kiegyensúlyozott társadalom élhet egy korrupciómentes környezetben. Ha motoroztál Európa többi országában is, biztosan tapasztaltad hogy a kevésbé korrupt és fejlettebb országokban a nők tartós, életre szóló kapcsolatot keresnek.
2016. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen motoroztam már külföldön, ahány ország annyi féle ember. De Erdélyben a nők teljesen mások például, Erdélyben aki úgy viselkedik mint a 24 nő közül a legjava. Azokat kiközösítik ott. Pedig Románia nem hinném hogy gazdag ország lenne. Egyébként a válaszod, elgondolkodtató, és igaz. De nem teljesen.
2016. ápr. 14. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez nemcsak a lányokra, hanem a fiúkra is jellemző. Egyszerűen ez a korosztály, és inkább most éljék ki magukat, mint később. Sok sráccal randiztam, a legtöbbnek csak szex kellett volna... Hát, abba meg én nem megyek bele. A párom 7 évvel idősebb, 29, expunk, és olyan sztorikat mesél pár évvel ezelőttről, hogy a hajam égnek áll... Most meg egy megkomolyodott, lassan középvezetői állásba kerülő férfi. És nincs igénye olyan dolgokra, amikre még egy-két éve volt, hát még régebben.

7 éve sem voltak jobbak a fiatalok, meg azelőtt sem, kitombolják magukat, aztán majd megkomolyodnak és rendben lesznek.

Egyébként simán lehet, hogy rossz körökben keresgélsz, vagy egyszerűen az ilyen bulizós csajoknál próbálkozol... Így látatlanban nem tudom :). Lehet, megpróbálhatnál a csendesebb lányok között keresgélni (ha eddig nem tetted).

2016. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

addig jutottam, hogy egyetemista, "21 és Férfi". ez több szempontból is letaglózott.


csak remélni tudom , hogy a kedves kérdező zsenge kora ellenére még nincs túl a bolygó női lakosságának megismerésén.

2016. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Túl lehetnék rajta, de nem vagyok. Mert én kapcsolatot keresek, nem a szükségleteimnek a kielégülését... Egyébként, ha végig olvastad. Akkor azért reméltem hogy ez átjött neked.
2016. ápr. 14. 19:38
 8/12 ElekTamás88 ***** válasza:
Üdv a klubban..
2016. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem minden fiatal nő ilyen. 22 éves vagyok, engem meg pont emiatt szoktak lepattintani a pasik, mert nem adom könnyen magam és értem küzdeni kell. De azt tapasztalom manapság nem akarnak küzdeni egy lányért sem csak a barátság extrákkal megy..Sminkelek, nőiesen öltözködöm szeretek a hétköznapokban is csinos lenni ( nem tömeg ribisen) ezért szerintem úgy gondolják, könnyen kapható vagyok.Egyetlen egy randimon sem éreztem azt,hogy megfogna vagy érdekelne a másik fél.Azért mert a pasik már lassan többet törődnek a saját külsejükkel, mint azzal,hogy fejlesszék magukat és belül is tartalmasak legyenek.Amit én tapasztalok a 18-25 év közötti férfi? generációban az az, hogy csak a külsőségek érdeklik őket,facebook lájkok száma,instagramon a félmeztelen test mutogatása, a szex,a többsége buta és éretlen és semmit sem tesz azért, hogy megalapozza a jövőjét.Nem szoktam bulizni járni szívesebben megyek múzeumba vagy színházba, tudok főzni is de hát ugye ezek uncsinak számítanak...



Rossz helyen keresgélsz. Nézz körbe egyetemen, baráti társaságban (persze attól is függ milyen a baráti társaságod ha páwákal lógsz ne remélj normális csajt :D ) Esetleg iratkozz be tanfolyamra,könyvtár,múzeum stb.

2016. ápr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez a "trend" és média hatása. Azt látják, hagy az az igazi nő aki lefekszik egy jóképű sráccal, de holnap már egy másikkal, ezzel azt erősíti meg magában, hogy 1 bombanő és mindenki őt akarja. De ugyanez megvan a férfiaknál is, ez az úgynevezett Barney életstílus. Ez a felfogás a leggyakoribb a 16-30 éveseknél. Csak a világméretű manipuláció eredménye. 😃 Respect annak, aki nem így gondol egy párkapcsolatra.
2016. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!