Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nagyok az elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyok az elvárásaim, vagy jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel 1 hónapja randizgatunk, végülis jól alakultak a dolgok, jól eltudunk beszélgetni, így ő is meg én is kezdtük úgy "megélni" hogy kapcsolatban vagyunk... Na de, ami hiányérzet, hogy egyébként napközben abszolút nem keres, este felhív pár percre, néha mondja, hogy hiányzom, beszámol a napjáról ha nem tudunk találkozni, és ennyi... Tegnap es ma konkrétan letojt, nem vagyunk most egy városban, emiatt tali elmaradt, így most különösen jól esett volna egy-két sms tőle (ideje megengedte), de semmi, jeleztem neki, hogy nekem ez nem esik jól, mert minden eddigi kapcsolatomban éreztem a lelkesedést, volt jóéjt- jóreggelt üzenet, szóval figyelmes férfiakkal volt dolgom, mert ha nem az elején lelkesedünk, és vágyunk nagyon a másikra, akkor mikor máskor?! A találkozóink relatív rövidek, eddig majdnem hogy minden nap taliztunk 2-3 órát együtt voltunk, és ennyi, de mindig ugyanazt csináljuk, nem szervez velem programokat és még a barátainak sem mesélt rólam... kicsit furán érzem magam, állítólag hiányzom neki és nagyon szeretne velem lenni és kapcsolatot, de valahogy döcög, és komolyan nem tudom én várok sokat, hogy egy kis figyelmet kérek, vagy ez tényleg rendben van így... ? Nincs sok tapasztalatom, szóval megköszönném a segítő hozzászólásokat...



Én 30 N, Ő 39 F


2016. ápr. 17. 22:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. De talán beszélgess vele rőől, és mond el neki. Viszont, te is szervezhetsz valami programot. Lényeg, ha akarsz valamit, azt mond neki, hiszen senki sem gondolatolvasó. Minden férfi más. Nem vagyunk egyformák.


Amit még megjegyeznék. Nekem sántít kicsit a dolog. Nincs véletlenül valakije ennek a férfinak? Valami nem stimmel szerintem.

2016. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem el vagy picit tájolva. Egy 39 éves, az férfi már, nem kisfiú, nem fog napközben üzeneteket írogatni, örülj, ha minden nap felhív. Amúgy, Te nem hívod fel este?

Felnőtt embereknél nekem nagyon furcsa, hogy napközben írogassanak egymásnak (alkalomszerűen rendben, de elvárás szinten??).

Nálunk nagyon hasonló az életkor, 28-38 évesen jöttünk össze, én a fiatalabb és a lány vagyok, és egyáltalán nem volt ilyen írogatás, minden nap találkozás pedig végképp nem. Munka mellett nem is tudom, hogyan lehetséges.

Ennyi idősen az embernek már idő kell, hogy hozzászokjon, hogy kapcsolatban van, változott valami az életében, nem fog olyan hisztériát rendezni, mint egy kamasz. Ha nyaggatod ezt a fickót, el fog menekülni és igaza lesz.

2016. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%

Még ha egy tini írta volna ki...

Tudod, hogy mit csinál nap közben?

Mit mondott, amikor ezt vele megpróbáltad megbeszélni?

2016. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Előző vagyok. Mi az, hogy "még a barátainak sem mesélt rólad"? Erről kérdezgeted? Egy 1 hónapja tartó kapcsolatnál mi közöd a barátaihoz meg a beszélgetésükhöz?

Programszervezést, azt értem, de szerintem sok vagy neki, azért nem szervez semmit. Vagy lehet, hogy nem, és csak simán nem programszervezős fajta.

2016. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

És még valami, de esküszöm, ez az utolsó. Közlöd vele, hogy az előző pasijaid figyelmesebbek voltak?

Ne viccelj már. Örülj hogy nem kevert le egy pofont és hagyott faképnél.

2016. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Van baratnoje/ felesege. Ezert nem hivogat, mert nem tud. Munka utan lecsapja az idot talalkozni veled. Ezert nem mutat be senkijenek, mert akkor lebukna, hogy van felesege.

Szerintem tul naiv vagy.

N

2016. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Állítólag nincs, tény h nagyon nehezen indult nálunk a kapcsolat, de elmondása szerint nincs senkije hónapok óta... hosszú kapcsolata rég volt, ami eddig volt az mind alkalmi... szerintem valóban, ami ideje van velem tölti, de én meg pl tervezni sem mernék vele semmit, mert félnék h lemondja... elmondtam már neki többször h oda kéne figyelni rám, nő vagyok, nem egy kapca, és gondolom elég sok nőtársam elvárja a minimum figyelmet... nem azt mondom h lógjon a nyakamba 24 órán át, de azért egy kedves sms, h szép reggelt vagy bármi más, igazán elengedhetne... tény, h probléma az is h én 4-5ig dolgozom, így csak az este jut nekünk, de ott a hétvége amikor lehetne hosszú programokat szervezni... ezis h mindig ugyanoda megyünk, hát kissé unalmas már... ha mondom h rosszul esnek dolgok, mentegetőzik, meg h oda fog figyelni stbstb, meg h ő mennyit gondol rám és mennyire hiányzom... dehát basszus, ha érdekel egy nő keresem.... egy férfi megy a nő után, ha kell ha nem... :(
2016. ápr. 17. 22:25
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem engedd el ezt a szerencsétlent, mielőtt teljesen tönkreteszed.
2016. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ő mondta... h senkinek nem mesélt rólam... és nem mondtam neki h az előzőek figyelmesek voltak velem, hol írtam ilyet h mondtam neki?!
2016. ápr. 17. 22:27
 10/27 A kérdező kommentje:
konkrétan egy barátjának azt mondta, hogy elutazik azért nem tud vele találkozni, holott velem volt..
2016. ápr. 17. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!