Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok képes nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes nőként tekinteni egy dagadt nőre. Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Én sem tekintek férfiként egy dagadt férfire.
2016. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a pap, kinek a papné .

Akkor vagy rossz ember ha ezt ki is mondod, esetleg egy testes arcába bele, vagy ha úgy hozza a sors és segítségre szorul, akkor leköpöd és elsétálsz mellette ahelyett, hogy segítenél neki .

2016. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Igen, mert

1. elítéled a másikat

2. felszínesen viszonyulsz hozzá és befolyásol téged a külső jegye

3. mi közöd hozzá, hogy ő hogy néz ki, ha ő jól érzi magát?

4. szerinted csak az a nő, aki vékony? el vagy te tájolva kislány!!!

2016. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
bocs, kisfiút akartam írni a kislány helyett
2016. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 RRR ***** válasza:
100%

nem

hisz biztos vannak olyan nők ,akiknek a szemében te sem vagy férfi...

2016. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értesz ez alatt. Úgy gondolod, hogy ő nem nő, nem ugyanolyan értékes ember, mint a vékony társai?


Vagy csak úgy, hogy neked nem jön be, nem tudsz vonzódni, képtelen lennél párkapcsolatra és nem is állna fel?


Utóbbi tök normális, mindenkit zavar valami külsőség. Engem pl egy konkrét arcforma + mellé elálló fül (így együtt) kiráz tőle a hideg. Na neked a kövér nők nem indítják be a fantáziád, az teljesen rendben van.


Ha ez ezen felül nálad mást is jelent, az már gáz lenne, de csak nem.

2016. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ezt az utóbbit jelenti: vagy csak úgy, hogy neked nem jön be, nem tudsz vonzódni, képtelen lennél párkapcsolatra és nem is állna fel

Nem ítélem el őket.

2016. ápr. 23. 21:56
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

aki dagadt - legyen akár férfi, akár nő - az azt jelenti, hogy képtelen annyi akaraterőt összeszedi, hogy

1. ne zabálja tele magát mindenféle szar kajával és cukros üdítővel

2. felemelje a fenekét a kanapéről és elmenjen futni vagy mást sportolni.

Igénytelen, lusta emberek.

Ja igen, van, aki betegség miatt kövér. De ezek az összes dagad ember kevesebb, mint 1%-a.

2016. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért lennél rossz ember, mert nem akarsz túlsúlyos társat? Senkinek sem tekint mindenkire lehetséges partnerként.
2016. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer nagyon régen összeszedtem minden lelkierőmet, hogy márpedig most megdugok egy kövér csajt, ha cigány gyerekek potyognak az égből, akkor is. Pusztán azért, hogy elmondhassam, ezt is kipróbáltam. Hát, mit mondjak? Nem jött össze. Nagyon nem!
2016. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!