Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az idősebb, nagyon intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb, nagyon intelligens és visszafogott férfiak mennyire mernek udvarolni egy jóval fiatalabb, intelligens nőnek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 14:41
 1/9 tarnai ***** válasza:
37%
Vén kecske is megnyalja a sót.
2016. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha a nő intelligens és a férfi is, akkor nyilván könnyű udvarolni, mivel egy intelligens ember nem aláz meg egy másikat ha az pl kezdeményez.
2016. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom....

26 éves kor idősnek számít?


fiatalabbnak látom hogy fiatalabb a csaj, de hogy intelligens-e azt nem mondom meg ránézésre, VISZONT nem merek felszedni 1 nőt se mert az ugrik be hogy mekkora ciki már utcán leszólítani nőt meg ott az 50-50% h foglalt is, és még 50% hogy bejövök-e neki. Ez a kettő meg egyszerre ott egyből? Ááá.... felesleges rizikó.

2016. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
idősebb ffi alatt 45+-t értettem, fiatalabb nőn késő 20-on évest
2016. ápr. 28. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Én így jócskán 40 fölött már jóval lazább vagyok, mint huszonéves koromban.
2016. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Kérdés, hogy a 45+ férfi vajon független-e és ha igen, vajon miért...

Egyébként teljesen személyiségfüggő, hogy mernek-e udvarolni bárkinek is.

2016. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
A kérdésnek akkor van értelme ha a szóban forgó idősebb férfi független és nem csak szexet akarnak egymástól.
2016. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én 47 vagyok és gondolkodás nélkül udvarolok 20 körúli lányoknak. Igaz nem kövér lepukkant fogatlan faszi vagyok, hanem fiatalos, ápolt, sportos és nagyon udvarias, jó verdával :)
2016. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bar nem vagyok 45, skizo vagyok. 2 enem van egyik olyan mint egy 17 eves kiskolyok aki meg a segget sem tudja kitorolni. A masik oldalam a mindenkin atgazol tipus. Azt mondjak ram hogy ufo vagyok mert ha megnezek egy filmet 1x vagy max 2x maris tudom a szoveget. Egy ilyen kaliberu ember nem valami sikeres a noknel. Ezert is mondtam le roluk X eve. Azota a karrieremmel foglalkozom. A kerdesedre a valasz: egy intelligens 45+ os ferfi szerintem egy szinten intelligens es szeles latokoru 20-n eves novel tud csak szinkronban lenni. A nok tobbsegenek annyi esze sincs mint egy zsak krumplinak igy a ferfinek ugy tunhet mintha egy beszelo zoldseggel beszelgetne.
2016. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!