Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, kit választanátok? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kit választanátok? Egy gyönyörű, csinos, barátságos, viszont kevésbé okos lányt vagy egy átlagosan szép, visszahúzódóbb, de nagyon értelmes lányt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Az elsőt.
2016. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Én egy jóképű, különleges, nagyon értelmes férfit. Köszöntem a figyelmet.
2016. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Most kinek melyik a szebb..ezt nem te döntöd el Kérdező..mert másoknak lehet a második szebb
2016. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
amelyik el is jon velem
2016. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
nem mi választunk, hanem a nő választ mindig!
2016. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat választanám,de az ilyen lányok nem nagyon akarnak/mernek kilépni az árnyékból,pedig én tudnám értékelni egy ilyen lány szolid visszafogott egyéniségét.:)
2016. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat, nekem fontos az értelem, szép de buta nő nem kell, elég sok hülyével találkozom így is köszönöm.
2016. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Masodik. Fenyevekkel
2016. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Második.
2016. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon nehezen megválaszolható.

- aki foglalkozott valamennyit arcokkal, az tudja, hogy tipikusan pont az "átlagos" arcot látjuk szépnek (nem előfordulási gyakoriság szerint értve, hanem geometriailag: ha jó sok arcot kiátlagolunk, akkor eredményül egy szép arcot fogunk kapni). Innentől az "átlagosan szép" nehezen definiálható.

Amúgy a fair play jegyében vagy "kevésbé szépet", vagy " átlagosan okost" illett volna írni.

- számomra az értelem vonzó, tehát automatikusan szebbnek látok egy értelmes lányt (amúgy egyes kutatások szerint a nőiesebb vonásokkal rendelkező nők intelligensebbek, aminek hormonális okai vannak)

- viszont mivel magam kissé visszahúzódó vagyok, valószínűleg sokkal könnyebben tudnék egy feltűnően csinos, ámde barátságos lányhoz közeledni, mint egy kevésbé feltűnő, szintén visszahúzódó lányhoz


Ezek alapján szerintem a csinos lányt (akit én tartok annak!) választanám.


(És akkor még nem beszéltünk arról, hogy az okosság alatt tárgyi tudást, végzettséget, vagy hétköznapi józan eszet értünk)

2016. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!