Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan trendi mostanság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan trendi mostanság, hogy kb minden 3. férfinak kb 10-12 évvel fiatalabb barátnője van? Mit esznek a nők a 7+ évvel (az a választó azt mondják) idősebb pasasokon?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 09:14
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
57%

Egzisztencia, érettebb gondolkodás.

Én ezt gondolom.

26/F

2016. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez olyan, mint egy pasi, aki bukik a szőkékre.

Csak mi az idősebb férfiakra, mert vonzóak. Picit több, mint 7 év van köztem és barátom közt, de nem lenne baj, ha 10-12 év is lenne.

2016. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem csak mostanság trendi, mindig is ez volt a divat. Sőt, régebben (párszáz éve) tizenéves lányokat adtak hozzá negyvenes, ötvenes férfiakhoz és az teljesen normálisnak számított.
2016. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasik buknak a 10 évvel fiatalabb csajokra, és van annyi rutinjuk hogy fel is tudják szedni és meg is tartsák.
2016. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert a fiatal csajok azt hiszik magukról hogy érettebbek a korosztályuknál.Az idősebb pasik meg kihasználják az alkalmat hogy fiatal és kevésbé leharcolt pinát használnak.Az idősebb nőknél meg nyújtani is kell egy bizonyos teljesítményt ahhoz meg nem elegek,meg nem akarnak vesződni velük.A fiatal lányok egy kis luxusért bármit megadnak.Míg az idősebbek már nem igen.
2016. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Gondolj bele milyen toppos év az nekik amikor megveszik az új Iphone-t, összejön a harmincas csávó aki vinni tudja őket az 5-össel olaszba nyaralni.
2016. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már, ez nem mostanság lett trendi. Évszázadok óta ez volt a hagyományos korkülönbség.


Amúgy mint részlegesen érintett (7,5) évvel idősebb nálam a párom) jelezném, hogy nem a kora volt az érdekes, amikor összejöttünk és azóta sem, abban a csodálatos 6 évben, amit eddig együtt töltöttünk, hanem az, hogy

- képes felnőtt módra kommunikálni

- kellő önismerettel rendelkezik, hogy az érzéseit, vágyait játszmák nélkül, egyszerűen csak tudatosítsa magában és kimondja, ha szükséges

- kialakult egy olyan értékrendje, ami stabil, és az enyémhez jól illeszkedik (praktikusan a gyereknevelés, házasság, együttélés, általában az emberek közt létezés tekintetében)


Nyilván nem ezek miatt vagyok vele, hanem azért, mert szeretem, de ezek ettől még szükségesek a békés, hosszú távú, harmonikus kapcsolathoz.


Előtte velem egyidősekkel jártam. Mindegyik erősen defektes volt, de igazából ez sem a korukkal függött össze. Szerintem teljesen véletlen, hogy 25 évesen pont egy harmincas pasiban találtam meg azt a férfit, aki

- nem hazudik

- nem csal meg

- nem ver

- nem szexista barom

- egyenrangú félnek tekint

- értékeli, amit teszek érte (és ez nem kevés, nagyon sokat dolgozom a kapcsolatunkon én is, ahogy ő is)

- nincsenek elvárásai, hogy hogyan öltözzek, hogyan viseljem a hajam, hogyan sminkeljek (persze van, ami tetszik neki és van, ami nem annyira, de a jó ízlés határain belül nem szól bele)

- nem a kocsmai meccsnézésben éli ki a legmagasabb kulturális igényeit, hanem lehet vele komoly filmekre, színházba, koncertre járni.


Szóval ha mindezt egy huszonéves tudta volna, akkor nyilván azzal maradok. Az összes felsorolt tulajdonság közül egyedül a nagymértékű önismeret, ami bármennyire összefügg a korral, ehhez azért a legtöbb embernek idő kell, itt egy harmincas lehet előnyben - bár sokuk hozzá se szagol a témához.

2016. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem huszonéves korban 7 év már nem igazán mérvadó.

Egyik exem szintén 7 évvel volt nálam idősebb. Én akkor végeztem frissen az alapképzéssel, de már két éve dolgoztam a szakmámban. Ő akkor védte meg a doktoriját, munkatapasztalata nem nagyon volt. Hiába volt idősebb nálam, gyakorlatilag én előrébb tartottam az életben. 24/N

2016. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem a max 5ével idössebb pasik vonzottak. Nem tudtam volna elkébzelni a jelenlegi helyzetet.

Én 24vagyok,a párom 38. Nem a kora volt a mérvadó. Egymásra találtunk és boldogok vagyunk.

2016. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Igazából a férfiak akarnak fiatalabb barátnőket. Még az 50 éves is. Meg az is, akinek csak tűvel van 5 perces erekciója. Undi.
2016. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!