Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy 14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy 14 éves lány számára az ideális pasi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyénfűggő. Milyen egyének vannak, melyiküknek mi az \\\'ideáljuk\\\'?
2008. szept. 24. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:

ezmilyen kérdés már? mi az h milyen egyének vannak? minden ember más.

de vannak pl a 14 éves vagyok, de kipakolom a hatalmas melleim és szoliba is járok minden 7en tipus, na ezeknek tuti h vmi kigyúró félben levő rosszfiú fog kelleni.

de most remélem nem ezek alapján akarod majd bekategorizálni magadat.

azt te tudod h neked milyen pasi jön be

2008. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egyének alatt valóban ezeket értem, amit fenn már említettél. Nem vagyok meleg. Fiú vagyok.
2008. szept. 24. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha magadat adod, abból baj nem lehet.
2008. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jahogy pasi vagy....oké:D

hát sztem a 14 éves lányok többsége még ott tart h szeret divatosan öltözködni, felhívni magára a figyelmet, szóval ezmellé vmi macsóbb gyerek illik, aki a fél sulinak bejön...

de nemcsak ilyen 14 évesek vannak ám, de én úgyvettem észre h ebben a korban még inkább az olyan pasikra buknak akikre mindenki más is a suliban. de vannak kivételek, akinek pont az fog megtetszeni, akit senki más nemvett észre.

de most amiket én ide leírtam, remélem nem az a terved h akkormost átmész macsó rosszfiúba h taőpadjanak rád a csajok.

ez attólis függ h a lány milyen. mert ha nemez a típus akkor valszeg neki nem a "rosszgyerek" fog bejönni.

2008. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De pl vannak olyan lányok akik azért nem plázapicsák és mégis az izmos (De nem kigyúrt!) pasikat szeretik? Szal számít valamit hogy milyen teste van a fiúnak?
2008. szept. 25. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:

A mai világban nagyon fontos a megjelenés. Kigyurt test jo ruházat . Mindent elárul az illetöröl. Szoval akárhányéves 14-töl 99-ig mindenkinél elöny az ilyesféle megjelenés.Sokan mondják hogy a szépség belüröl fakad. LOL hülyeség!! eZEK AZok akiknek sose volt igazi párkapcsoltauk vagy egyáltalán nem is volt

sajnos ez van

2008. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azok mondják+

Kimaradt sorry

Elöző válaszoló:)

2008. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az előző válaszoló: fiú vagy, vagy lány? Hány éves vagy?
2008. szept. 25. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
fiu 16 éves
2008. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a szépség belülről fakad ez azért részben igaz. mert vannak olyan emberek akiknek külsőre eléggé nemtúl mutatós párja van, és mégis együttvannak szerelemben. akkor vajon miért? hát a belső tulajdonságokért, amikért ő szépnek látja a neméppen szép párját.


máshonnan megközelítve pedig, ha látsz egy jópasit/jócsajt, akkor első ránézésre bejön, beszélgetsz vele, megismered és vagy mégjobban bejön, vagy egyáltalán nem. azis azért van, mert megismered a belső szépségét, vagy éppen a belső rondaságát.

úgyhogy belül is van szépség...

2008. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!