Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány hogy tud lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány hogy tud lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok és ezt már elég sok ideje érzem, de csak 1-2 éve tudatosult bennem konkrétan. Eddig még nem volt semmilyen kapcsolatom lánnyal (fiúval már igen), társkeresőn próbálkoztam, de legtöbbször kiéhezett 30-40-esek akartak felkérni hármashoz. Ilyen "csajbuliban" még nem voltam, nem is tudom, hogy zajlik, kissé furán is hangzik. Fiúk folyamatosan próbálkoznak és nehéz is velük megértetni, hogy nem akarok kapcsolatot. Sőt, mindenkivel (aki nem tudja rólam "azt") nehéz megértetni, hogy nem akarok kapcsolatot (fiúval). Nem akarok egyedül lenni, se ronda nem vagyok, se hülye, mégis nehéz találni valakit. Így hol lehet ismerkedni?
2010. ápr. 11. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
nem bunkoságnol mondom de meyn el meleg felvonulásra vagy angyalkák.hu-t probáld
2010. ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért mennék el felvonulásra? Undorító dolog. angyalkak.hu-t már próbáltam, ott kértek fel folyton hármashoz, azóta leregisztráltam.
2010. ápr. 11. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is igy vagyok, habár én arra gyanakszom hogy biszexuális vagyok, eléggé vonzódom a lányokhoz is és eltudnék kapcsolatot képzelni valakivel:S csak sajnos én sem tudok ismerkedni :S
2010. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy vagy te leszbikus, csak beképzeled, kéne neked egy két jó apai pofon aztán kiszállna belőled...
2010. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a chat-en lehetne próbálkozni, bár ott is ott van a sok hátrány, mert a fiúk nézik meg először az adatlapod és akkor is fognak írni, ha az adatlapon egyértelműen közlöd hogy lányokhoz vonzódsz. Amúgy lehet hogy 100 ismerkedésből 1-nek lesz értelme, de az is lehet hogy az elsőnek vagy a másodiknak (sok kamu miatt). De sokan ott vannak a chat-en akik tényleg szeretnének is ismerkedni. Kreatívan meg lehet oldani, először ők adjanak telefonszámot és hasonló okosságokkal.
2010. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meleg bárok.
2010. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez itt is, csak én 2 évvel idősebb vagyok. Akibe beleszerelmesedek azok a klasszikus hetero legjobbarátnők, akik meg leszbikusok azok meg vagy síkbuták vagy már foglaltak. A nagyonheves de igazából semmit nem akaró, csak a pasiknak műsorozó kiscsajtoktól meg végképp kiver a víz :(
2010. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

kérdező fiús lány vagy? vagy megmaradtál lányosnak?

én szívesen ismerkednék lányokkal (voltam már lánnyal) csak az a baj hgy huzamosabb ideig tuti nem tudnám elképzelni vele mert ugye hetero vagyok...de ha megköveztek is imádok lánnyal lenni :$


Moyra

2010. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan helyke ahol "mindneki" előfordul így még váloganti is tudzs, de mehetsz egyneesne melegbárba is. Nem tudom hol laksz nagyvárosban könnyen megoldható, kisebb településeken viszont nem próbálkoznék...
2010. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vagy itt is ismerkedhetsz.Mondjuk velem.És ha nem jönne össze,akkor barátnak is jó vagyok.:D
2010. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!