Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az? Az új pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az? Az új pasim szeret akar, velem akar lenni, de még mindig ragaszkodik a volt barátnőjéhez meg a 2 gyerkhez, pedig mind a kettőjük tudja hogy már nincs és nem is lesz semmi köztük

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha új pasi, akkor keress egy másikat. A gyerekeket mindig is szeretni fogja jobban, mint téged. Téged jelenleg pozitív energiaszívásnak használ.

"pedig mind a kettőjük tudja hogy már nincs és nem is lesz semmi köztük"-ne higyj ezeknek a meseszövegeknek, neki mindig kényelmes lesz a családjához bújni, te pedig kihasználva fogod érezni magad.

Csak akkor érdemes gyerekkel rendelkedő pasival foglalkozni, ha azok min. 15-20 évesek!

2016. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Ilyen a családos férfiak élete. Ott te sosem lehetsz első. Ezt vagy megszokod, vagy megszöksz, ha nem tudod elfogadni.
2016. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Még nem lépett túl, és lehet nem is fog.

Az első válaszolónak igaza van, a gyerekeket mindig is szeretni fogja, és amíg még ragaszkodik a volt nőjéhez, addig te csak egy pótlék, B-terv leszel.

2016. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azt mondja hogy sokat köszönhet a volt csajának és sokkal tartozik neki,de nem szerelmesek már egymásba,ma azt mondtam neki hogy jó lenne ha az csajnak megmondaná hogy vagyok,erre ő azt mondta hogy még nem mert nem tudja hogy mit és hogyan fog rá reagálni!
2016. júl. 10. 12:25
 5/15 A kérdező kommentje:
ők nem házasok,40 éves a pasi személyiségzavar és erős függöség depresszióval
2016. júl. 10. 12:26
 6/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2016. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de én hagynám a fenébe ezt az egészet.

Saját magadnak teszel ezzel rosszat. Jól gondold át, mit szeretnél...

2016. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En is ilyen Kapcsolatban voltam, a vege az lett, hogy o visszament az exhez, de kozben nekunk is lett kozos gyerek. A mi gyerekunket azota sem szereti kozel sem annyira mint a masikat.
2016. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
iGEN! tudom hogy hagynom kellene de én szeretem és elfogadtam ilyen betegen is
2016. júl. 10. 15:42
 10/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:

#9!

Akkor mi a kérdés? Akkor szenvedj,de 3 hetet nem adok neki,itt leszel összetörve a gyakorin.

Tekintsünk el a betegségétől:

-Nem vállal fel,fontos neki,miként reagálna az “““““exe“““““““.

-A gyerekei mindig,minden körülmények között az elsők lesznek,a legfontosabbak.

Már ha 4 kereke közül legalább 2 kivan.

Szia.

2016. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!