Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasított, mégis találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított, mégis találkozni akar. Ez most akkor mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy haveri társaságom, és nem régen csapódott hozzánk egy új lány. Eddig 2 alkalommal találkoztam vele összesen, de mégis úgy éreztem, jeleket küld, hogy tetszem neki, és ez részemről sem viszonzatlan.


Van face-en egy közös csoportunk, ahová pár nappal ezelőtt írogatni kezdett, hogy találkozzunk már stb., de engem külön kiemelt, hogy menjek már, milyen jó lenne stb. Én úgy gondoltam, itt az idő próbálkozni, ráírtam, priviben, hogy akkor találkozzunk, de én úgy szeretném, hogy más ne legyen ott. Erre ő szinte meglepődött, jött a most van túl egy nehéz kapcsolaton meg a csak barát dumával, ami engem eléggé levert, mert ezt mindig is úgy vettem le, hogy hülyének néznek. Lényeg, hogy ennek ellenére mégis találkozni akar "barátilag" és folyamatosan keres. A számát is megadta, csak nekem így már nem sok kedvem van az egészhez.


Mit akarhat igazából? Az én hibám, hogy "barátként" nem tudnám jól érezni magamat vele? Köszönöm a válaszokat. 24/F


2016. júl. 17. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Most 2 opció van. Vagy mégis többet akar, csak először meg akar ismerni, mint embert, hogy el tudja dönteni, hogy valóban többet akar-e.

2. Tényleg csak barátnak gondol, és mondjuk normális srácot lát benned, akivel ellenne, de csak barátilag.

Sajnos az utóbbi gyakoribb.

2016. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a "jelek" nem mindig azok, ezt én már megtanultam az eddigi életem során, jó pár pofonba futottam már így bele. Lehet, hogy tényleg nemrég szakítottak, viszont az ilyesmi duma legtöbbször inkább csak lerázás, utána meg sokszor rövid időn belül feltűnik az oldalukon egy másik fickó. Viszont az, hogy ennyire "rád szállt", már inkább tűnik nyomulásnak, bár a fene tudja, sokszor maguk a nők sem tudják, hogy mit is akarnak. Te nem vagy hibás semmiben, szerintem tisztázd vele, hogy te mit érzel, és hogy ő hajlandó-e ezt elfogadni, lát-e esélyt arra, hogy több is legyen köztetek valamikor, ha nem, akkor inkább ne keressétek egymást, mert nem akarsz vele barátkozni.
2016. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1: De akkor ez az én szememben elég komoly játszmázásnak tűnik. Ha tudja, hogy a kérdező mit érez iránta, akkor vagy ő is így menjen vele egy társaságba, vagy sehogy. Főleg nem úgy, hogy kiemeli őt a többiek közül, de közben meg csak barátságot kínál fel neki. Ez a legegyszerűbb megoldás, ha "csak úgy" találkozgatnak, és ha valami nem stimmel, akkor leléphet, nem a csajnak kell vállalnia a felelősséget, hiszen a srác hibája, ha mondjuk belezúg a csajba. Ez így szerintem eléggé tisztességtelen hozzáállás a csaj részéről, mert tudja, hogy a kérdező mit érez, tehát ha nem akar tőle semmit, akkor barátilag se akarjon vele találkozgatni.
2016. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mi férfiak így gondolkodnánk :D Ha érted mire gondolok :DDD Első voltam.
2016. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!