Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb/legviccesebb randija? Hány évesen randiztatok először? Mi volt a legborzalmasabb dolog, ami eddig randin veletek történt? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Meséljetek! :)

A korotokat és a nemeteket is írjátok mellé legyetek szívesek!


2016. júl. 22. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb:

Volt egy srác, aki nagyon bejött nekem és rafinált módszerrel elértem, hogy találkozzunk és úgy tűnjön, mintha nem én akartam volna...Nos, ez nem jött össze...

megpróbáltam később egy másik randit összehozni vele, de itt már bevallottam, hogy szimpatikus nekem.Elhitette velem, hogy ő is benne van a találkozásban, szeretne beszélgetni velem.Kedves volt, semmi rosszra nem gondoltam.A találkozás létre is jött, de óriási csalódás volt, mert elmondta, csak azért találkozott velem, mert úgy gondolta, becsületesebb, ha személyesen mondja el, hogy semmit nem akar tőlem.Meg egyetlen nőtől sem...

Képzelhetitek, milyen érzés volt ez, miután egy hétig abban a boldog hitben éltem, hogy lehet közöttünk valami.Nem emlékszem, hirtelen mit válaszoltam, olyan szintű dühöt és csalódást éreztem, nem sok választott el, hogy belefojtsam a szökőkútba.Ezért kár volt odahívnia! Nagyon megalázónak éreztem.Bár később örültem, hogy nem jött össze a dolog, mert kiderült a srácról, hogy egy egyszerű kocsmatöltelék.


Másik idiótával való találkozás:

Ez egy "vakrandi" volt.Hirdetés útján ismerkedtem és elmentem a megbeszélt randira, ami így zajlott le:

Srác:Szia! XY vagyok, Ne haragudj, de megyek is, mert dolgom van.

Én:Menj csak, nekem is dolgom van.Szia!


Jöttünk, láttunk, visszamentünk....

Ennyi volt a randi :DDD

Cseppet sem bánom, mert a srác nagyon nem jött be.

Mondjuk, ez már vicces kategóriába is sorolható:D



Volt különlegesen romantikus is, de azt nem írom le, mert olyat nem kértél :D

2016. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

15 16 éves koromban ,nagy divat volt h üzengettünk egymásnak a padon.volt egy teremben hogy irt valaki,h smsezne 15 éves csajjal.írtam neki. ( minden órán más teremben voltunk) .megbeszéltük h smsben folytatjuk a dumálást.kiderült Érdi volt a gyerek

(11. Kerületben volt a sulink). Ezután megbeszéltük hogy találkozunk egy szombaton a westend előtt. Összejött a tali,elso kérdés megyünk a matchba sört venni.15 volta srác,tetőn romantikusan akarta meginni 2esben.. ja,de én fizessem a sört,végül bementünk de megvette magának én meg lelêptem.a sort azóta se szeretem..nem is váltottunk több smst.30n

2016. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, természetesen jöhet még, mindenkinek ment a zöld pacsi! :) (És az ezután jövőknek is, sztorizgassunk! :D )

Első válaszoló: A 2. az baromira durva :D El se hiszem, hogy ilyen van.

Köszönöm, hogy megosztottátok velem! :D

2016. júl. 22. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Én hasonló történetet hallottam rádióban (Egyébként első, miért is volt idióta a srác? Egyszerűen csak nem tetszett, nem? Nem is ismerted...), mint az elsőé:

Vakrandi, autóval ment a férfi a helyszínre. Látta is már messziről, hogy ott álldogál és vár rá a nő a megbeszélt helyen és öltözékben. Odaállt mellé a kocsival, intett neki, majd a nő arckifejezését látva csak annyit kérdezett, hogy "Kiszálljak?" :D:D:D Ezen persze óriásit röhögött a nő is, és végül jó hangulatban megbeszélték, hogy nem egymást keresik :D

2016. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 nekem leírhatnád a különlegesen romantikusat! :)
2016. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

találkoztam 24 évesen egy 16 éves csajjal


előtte már bizonygattam magamnak hogy nem lesz semmi a dologból, mert túl nagy a korkülönbség


a randin beszélgettünk, és kifogytunk 1 idő után a témából, majd nem tudom mi ihletett de bekérdezek hogy nem ölelhetném-e meg ? XD


határozottan rázta a fejét hogy nem, utána kb. vége is lett a randinak, elindultunk haza, ő elkanyarodott 1 irányba hazafele én a vasútállomásra a másik irány fele.


Utána még facebookon írt hogy nem érezte a randin önmagának magát azaz túl tapasztalt voltam XD



Másik randin meg amit rosszként tudok megemlíteni hogy a csajnak nagyon büdös volt a szája :D

2016. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Legrosszabb: egy suliba járt velem a fiú, rengeteg beszélgettünk fb-n, suliba csak köszönt. Elhívott hogy találkozzunk, nekem kezdett bejönni már épp.. Találkoztunk 1 hónap után kb, beszélgettünk egy órát, majd másnap nem is írt, suliba nem köszönt.. Nagyon ki voltam bukva..Sírtam egész nap. Másnap volt egy buli, ő is ott volt, sokat ittam, és odamentem, megkérdeztem mi baja velem, de nem válaszolt. 3 napig nem beszéltünk neten, majd ráírtam hogy mi baja velem, nem értek semmit, azt írta hogy nem működik kettőnk között..erre megkérdeztem miért nem írta meg, de semmi válasz.. azóta nem beszéltünk...

Gondolhatod mennyire rosszul esett :((((((

19 évesen volt az első randim, szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, és köv hétre megbeszéltük a talit, hónapra össze is jöttünk, viszont egy éve már nem vagyunk együtt :/

2016. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Nekem annyira vicces randijaim nem voltak. Inkább szörnyűek. Hosszú is lenne leírni.
2017. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!