Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy első randira ribinek kell beöltözni?

Figyelt kérdés
Komoly pasi vagyok, anyagi hátérrel, és nem pénzéhes nincstelen nőt keresek, hanem olyat, akinek nem a pénz számít, hanem én magam. Ezzel ellentétben csak szegényekkel hoz össze a sors, akiket nem én érdeklem, hanem a vagyonom és a nyaralási lehetőségek....

2016. júl. 22. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudják első randin hogy neked mennyi pénzed van?
2016. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez rendszeresen előfordul, akkor rosszul választasz. Ez pedig a te felelősséged, nem az övék. Az a verzió nem fordulhat elő, hogy nem gazdag, de nem erdekli a pénzed?
2016. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Sznob vagy,és elképesztően nárcisztikus,remélem még pár évig egyedül maradsz és tovább ócsárolatod a nőket. Gazdag fiú-)
2016. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesen válogathatsz, ha mindig pénzéhes, nincstelen nőket fogsz ki.

Már magát a szitut sem tudom elképzelni, ezt hogy sikerül összehozni.


Lehet feltűnik nekik, hogy rázod a rongyot, ezért kapnak az alkalmon és próbálnak bevágódni.


Kicsit okosabban kéne csinálnod a dolgokat!

2016. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak akkor szervezem le a találkozót, ha a nő is tud vagyont felmutatni, csakhogy ezek a libák mindig átvernek.
2016. júl. 22. 20:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert eleve olyanokkal állsz szóba (=hívod el valahova), akik szegényebb kategóriába tartoznak.

Első randin szerintem még nem kellene hiresztelni, hogy gazdag vagy...

Bár van néhán ilyen ismerősöm, aki szegény lányokkal jön össze, lefekszik velük, csalja őket, vesz nekik drága ruhát, ékszert és kiviszi őket nyaralni külföldre párszor és dobja őket.

Szóval nálam pl nem sok eséllyel tudnál indulni, de sokan ezt kihasználják (szegények).

Gazdag lany

2016. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok anyagias, de nekem jól esne ha valaki már elcsábitana a pénzével és elvinne nyaralni, ajándékokkal halmozna el. Lehet le tudna venni a lábamról, lehet csak romantikus tipus vagyok. Biztos Te is a romantikus lányokba botlottál bele, csak rosszul értelmezted a lelküket, ha van pénzed dobd be magad és amelyik tetszik vidd el nyaralni, végülis egy közös nyaraláson jól ki lehet ismerni egymást.
2016. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy nárcisztikus sznob vagy. Vagy azt hiszed, hogy a szegényebb lányok mind pénzéhesek, vagy tényleg olyan a viselkedésed, amivel a pénzéhes és felszínes lányokat vonzod be. Amúgy elég szomorú, hogy te még le is nézed a szegényebbeket!
2016. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a kérdés
2016. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
Képzelem azt a kapcsolatot mennyire lehet komoly, ami onnan indult, hogy mennyi pénze van a másiknak, nem pedig az egyéb értékek számítanak. Én hányok az ilyen hozzáállástól legyen az pasi vagy csaj.
2016. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!