Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a magas pasik?

Figyelt kérdés

általában titeket az zavar ha egy pasi magas(kb190cm) és nem "kigyúrt"?vagy ha esetleg van tetoválása vagy fültágítója?

vagy nektek átlagban milyen stílusú pasik jönnek be?



2016. aug. 14. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a magassága érdekel, felőlem alacsony/közepes/magas is lehet, mivel 156 centi vagyok. Az se zavar, ha nem kigyúrt, csak ne legyen semelyik véglet, legyen átlagos testalkata, és legyen kisugárzása, ennyi. A tetkó se zavarna, ha nincs teletetoválva az egész teste, és ha stílusos, ízléses az a tetkó. A fültágítót viszont undorítónak és ízléstelennek tartom, úgyhogy az zavarna.
2016. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és pl valakinek jól áll a tágító?:D
2016. aug. 14. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
IMádom a magas pasikat, főleg a 190. nem baj az. Ha nem kigyúrt az is nagyon szexi,az a lényeg h ölelő,szerető karja legyen. Tetoválás attól függ,nem miindenkin tetszik,de a szerelmemen igen. Fültágító viszont fuj,gusztustalan.
2016. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fültágító senkinek nem áll jól. Undorító, nekem nem tetszik. Eleve nem jön be az a stílus, úgyhogy olyan sráccal nem kezdenék, nem tudnék hozzá vonzódni.

#1 voltam

2016. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyon magas, átlagos pasik jönnek be. Nem kell, hogy kigyúrt legyen. Az igényes tetoválások tetszenek, a piercingek és fültágítók nem.
2016. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26 éves, 194 cm magas srác vagyok, átlagos alkattal, enyhe pocakkal. :D Ha valakit érdekel :D
2016. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha nincs tágítód lehet érdekled őket :D
2016. aug. 14. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs fültágítóm, se tetkóm :DD #6-os voltam.
2016. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor sok sikert :D nekem van tágítóm szóval nem jövök szóba :D amúgy 19F kb190cm én is :'D
2016. aug. 14. 23:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy valakinek jól áll a tágító, valakinek nem ìgy az összkép által lehet véleményt mondani a tetoválással ugyan ez a helyzet.. Bár a fültágítóról még annyit hogy egy bizonyos határig még tetszik is de ha már túl nagy az már sok akármilyen is az a bizonyos fentebb említett összkép. A magas srácokkal egyébként semmi gond sőt.. a kigyurtság hiánya sem akadály. Igazàból ezt most pont egy olyan lány írja aki nem a külsőségekre figyel elsőként.. (a külső az már inkább csak egy plussz:) )

Csak hogy kifejtsem pár szóban a véleményem. :)

2016. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!