Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, hogyan reagálnátok arra, hogy ha internetről történő első randin a nő azt mondaná, hogy nagyon szimpatikus vagy, szívesen találkoznék még veled, viszont holnap egy másik pasival is lesz randim?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer volt Budán kutyavásár....
2016. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán hiszek a versenyeztetésben. Nálam ez úgy van, hogyha mondjuk neten elkezdek beszélgetni egy lánnyal, mondjuk dumálunk 1 hetet, akkor addig nem kezdek beszélgetni mással, amíg ez az első nem forrta ki magát. A való életben ugyanez. Ebben közrejátszanak mondjuk egyéb tényezők is. Tudom, hogy hozzám türelem kell, nem azért, mert gyökér hülye vagyok, hanem más dolgok miatt. Nem hinném azt, hogy a lány engem választana úgy hogy velem vesződni kéne egy kicsit, a másikkal meg nem. Nyilván ebben van önbizalomhiány is.

Na hogy válaszoljak a kérdésedre is, nekem nem esne jól. Valószínűleg nem igazán akarnék ezután tovább ismerkedni, beszélgetni veled. Ha meg a randi után írnál, akkor valószínű azt hinném, hogy jó vagyok szamárnak, mert a ló nem jött össze. Ne ugorjatok rám emiatt, ez személyes vélemény, senkit nem kritizálok, csak én így gondolom. 23/F

2016. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy: "Ja, értem, sajnos ezentúl nem fogok ráérni." Menjen már, most vagy csak velem foglalkozik, vagy mással is teheti, de akkor hanyagoljon engem. Egyszerre egy emberre fókuszálok én is ismerkedéskor, megtisztelem ennyivel magamat is és a másikat is.
2016. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Akkor keressen, ha engem választott a kettő közül. - Ennyit mondanék.
2016. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem is ismerkednék ilyen "kaliberű" (nem külsőre értve) nővel.
2016. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokan "ismerkednek" párhuzamosan, akik a neten ismerkednek, férfiak és nők is, de aki ezt így közli az egyik jelöltjével, az vagy ennyire hülye (még ha tesztelgetés is a célja), vagy nem akar az illetőtől semmit, akinek ezt mondja, és így akarja lerázni.
2016. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
semmit, de többször nem venném fel neki a telefont. Bár nőre várni hogy felhívjon önszántából.. na arra az élet is kevés.
2016. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy paraszt. minek kell ilyesmit közölni?


fordított helyzetben annyit mondanék, hogy szerbusz.


N

2016. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennyit mondanék: "megkönnyítem a választást" aztán faképnél hagynám.
2016. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Az jobb, ha ígérget és eltűnik, mert a másikat választja? A társkeresőn nőknél, férfiaknál párhuzamos ismerkedés van és kész.
2016. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!