Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasin látom h időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasin látom h időnként néz és vmi olyasmit érzek h figyel, de mégse lép semmit, akkor nem mer vagy télleg nem érez semmit irántam?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyankor azért nem lép semmit, mert nem mer.
2008. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló helyzet volt, de bebizonyosodott számomra, hogy nem tetszem a srácnak miután nemrég a folyosón 2 m-re álltam tőle (látta hogy ott vagyok) és arról beszélt a haverjával, hogy tetszik neki egy csaj, csak még nem merte elkérni a számát.


Kérdésedre szerintem itt az lehet, hogy nem mer, ha van bátorságod, te is megteheted az első lépést ám! :)

2008. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszolonak, nemlehet esetleg, hogy epp rollad beszeltek azzal a szandekkal, hogy hatha meghallod ? :)

Amugy meg, velem is igyvan, erzem, hogy tetszem neki, megse tesz semmit. Szerintem tobb mint valoszinu, hogy nem mer. Ahogy az elottem iro mondta, ha van batorsagod, akkor menj oda hozza, beszelgess vele. De ha nem, akkor meg mikor eszreveszed, hogy nez, nezz ra, mosolyogj, es varj turelmesen. :)

2008. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem mer lépni. Szerintem probálj kezdeményezni csak ne erőltesd mert elijesztheted. Pasi vok és tapasztalatból beszélek :)
2008. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!