Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta az első randit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta az első randit és nem kért helyette újat. Ez azt jelenti, hogy mégsem érdeklem?

Figyelt kérdés

Ma lett volna az első randink. Már napok óta beszélünk facebook-on, nagyon kedves volt. A találkozó előtt két órával írta, hogy rossz a gyomra. De nem ajánlott fel másik időpontot. Ez azt jelenti, hogy mégsem érdeklem és/vagy csak szórakozott? Akkor mi értelme volt napokig írogatnunk facebook-on, ha nem is érdeklem? Gondolom nincs is semmi baja, csak kifogást keresett. :((

Amúgy én vagyok a lány (19), ő pedig 24.


2016. aug. 21. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Több ilyenhez is volt már szerencsém, bár ellenkező nemű vagyok. Ha nem fog keresni, akkor hagyd.
2016. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kedve hozzád. Kamu a gyomorrontás. Nem fog már keresni. Engedd el.
2016. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem akar semmit tőled. Nekem sok ilyen eset volt, többet nem is hallottam felőle.
2016. aug. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!