Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ha társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ha társkeresőn (vagy akár FB, Instagram) ha látjátok a pasin, hogy jóképű simán ráírtok?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha egyéb semmi nincs kitöltve az adatlapján? Szóval csak ennyi infó van róla, hogy jóképű.
2016. aug. 22. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem, na meg ha csak egy kép van róla akkor gyanakodnék hogy nem is azé a fb aki a képen van
2016. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem csak az a lényeg? Hogy jóképű legyen?
2016. aug. 22. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem, senkire nem írok rá, aki nem ad támpontot egy beszélgetéshez. A kinézetről nem tudok témázgatni.
2016. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
A nők szerintem értelmesebbek ennél. :D Ne magadból indulj ki.
2016. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem írnék rá, csak azért mert jóképű. Ha megfogott a bemutatkozása, akkor egy "tetszik"-kel (ha van ilyen funkció) jelezném a szimpátiám. Ha erre sem mozdul, akkor hagynám.
2016. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megfogott a bemutatkozása :) Ez mind szép, csak vajon mennyire igaz?
2016. aug. 22. 11:38
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Az életben nem írtam rá pasira, és nem is fogok. Nekem jól megfelelnek az ilyen konzervatív nézetek, hogy a kezdeményezés a férfi dolga.

Ha érdekelném, ő írna rám, ha nem ír rám, nem érdeklem, ennyire egyszerű.

2016. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen nem az a lényeg, hogy jóképű legyen, soha nem írtam még rá magamtól pasira, főleg nem facebookon.
2016. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És egy kép vajon mennyire igaz? Pont ma találkoztam egy profillal társkeresőn, ahol az volt a bemutatkozó szöveg, hogy nem ő van a fotón, és aki kíváncsi a valódi fotójára, az írjon. Hát, köszi, tovább is léptem azonnal. Ha valaki ír valamit magáról, ami nem annyi, hogy "ismerj meg", akkor már abból kb. van egy kiindulási alap, hogy lehet-e közös témánk, aztán ha lehet, akkor megindulhat egy beszélgetés, ott kiderül, hogy mennyire van közös témánk. De egy fotóra csak akkor írok rá, ha az valamiért nem hétköznapi, és számomra érdekesebb, mint pl. ha valaki mondjuk arapapagájjal fotózkodik.
2016. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem ma, tegnap, bocs, kicsit összefolyt az éjszaka, sokáig maradtam fenn az Olimpia miatt.
2016. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!