Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha gazdagabb a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha gazdagabb a srác az negatívum?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves egyetemista vagyok, 195cm/90kg (nem túlzottan kigyúrt, sportos) egyetem mellett dolgozok is, de alapvetően márkásabbnak mondott ruhákat hordok(pl.:hilfiger, armani ),

Azt veszem észre, hogy amelyik lányokkal komolyabb kapcsolatot akarnék, azok az elején elég semlegesen viselkednek..(én úgy nőttem fel, hogy soha nem híreszteltük merre jártunk stb, tehát fb-on se nagyon posztolgatok, nem is arra használom..instagramot stb.-t sem használok) aztán ha kicsit jobban megtudják hogy mi, hogy megy akkor utána tök jól elvagyunk, beszélgetünk komolyabban stb. de végül legtöbbször nem lesz belőle semmi...

Esetleg az életvitel, (hogy több helyen meg kell jelennünk hétvégén stb.) miatt nem tetszhet egy lánynak?



2016. szept. 3. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy ennek köze lenne az anyagi helyzetedhez.
2016. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
negatívum? xD
2016. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nőnek csak ez a pozitívum. Szóval nem árt, ha átlátsz majd néhányon, nehogy csak ezért akarjon valaki téged.
2016. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez minden lánynak pozitívum. Nem ezért nem lesz belőle semmi, az biztos.
2016. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gazdag az nem baj, de ha nagyon gazdag az szerintem kifejezetten negatívum. Ezzel nem mondom azt, hogy a szegénység előny... Egyszerűen nekem fontos, hogy anyagilag ne legyen áthidalhatatlan szakadék közöttünk.
2016. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Én azt tapasztalom, hogy általában mindenkit rosszul érint, ha valaki jobban él nála. Én is már többször megkaptam, hogy jó, ti megtehetitek, ti gazdagok vagytok.. Stb.

Szóval szerintem lehetséges, hogy ez is akadályt képez az ismerkedés során. Még akkor is, ha nem ezzel próbálsz bevágódni.

2016. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy az anyagi különbség, akkor igen. Nem tudnék vele lépést tartani.
2016. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyafogók, itt a példa, hogy nem minden a pénz, a magasság, stbstb....

Kérdező: Nekem nem lenne baj, inkább csak az, ha nálam kevesebb pénzt keresne. Az is inkább a paliknak okozott problémát többször, mert sokszor megkaptam, hogy "persze Te...", meg "Neked könnyebb, mert" úgy, hogy az illető nem akart küzdeni sem, hogy jobb legyen neki. Ha valaki nem tanul, nem tesz erőfeszítést, hogy jobban keressen (tanuljon és/vagy másik állást keressen) onnantól nekem ne panaszkodjon.

Jelenlegi párom kicsivel keres többet jelenleg mint én, mert nem tud a szakmájában elhelyezkedni. Ha el fog tudni, akkor kétszer annyit fog keresni mint én, ami nekem abból a szempontból lesz előnyös, hogy látom, meg van végre elégedve az életével, azt csinálja amit szeret, a pénz ebből a szempontból csak másodlagos lesz (persze jól fog jönni :) )

2016. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem az.
2016. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor negatívum, hogyha el van kényeztetve, meg nagyra van magától, hogy ő milyen gazdag. Egyébként tök mindegy.
2016. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!