Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindig csak a dagadt / idős / ronda nőket vonzom be?

Figyelt kérdés
pl. társkeresőn, mindenkire szivecskét nyomok (minek komolyan venni, úgysem működik), kivétel nélkül ronda / dagadt / idős nők (vagy ezek tetszőleges kombinációja) nyomnak rám. Odakint is hasonló a helyzet. Mit csináljak?
2016. szept. 4. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Előbb is tiszteld jobban a nőket.

Másodjára tanulj alázatot.

Harmadjára fogyj le, és lesz vékony barátnőd.

2016. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

?


175 cm és 71 kg vagyok, nehogymár dagadt legyek, te idétlen...

2016. szept. 4. 00:43
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert a jó nők a herceget várják, sok pénzel meg fehér musztángal... a dagadtak beérik bármelyik falat hússal.
2016. szept. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Azoknak vagy elég jó.
2016. szept. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső, kereslet-kínálat, szinte statisztika készíthető, számszerűsíthető az egész halmaz.

Az általad említettek már görcsösen keresnek valakit, aztán ha nagynehezen találnak, elkezdenek sakkozni, hogy ők ennél többet érnek, meg blablabla, és inkább egyedül maradnak.

Nálam is ezek nyomnak rám, ugyanakkor kint egész más nőknek jönnék be, kb olyanoknak, akiket én is keresnék.

Nagy lónudli az egész netes társkeresés.

2016. szept. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha úgyse kell komolyan venni szerinted, akkor miért nem vállalsz be egyszer egy ilyen nőt? Lehet, hogy beleül a brébe, megtekergeti aztán olyat élvezel tőle, hogy el se engeded utána :-)

(Nem vicc, jártam már így)

2016. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tán nem kéne mindenkire szívecskéket nyomni. Látod, te nem veszed ezt komolyan, de valaki igen, itt a következménye.
2016. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj nem vagy egyedül evvel a dologgal...
2016. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

itt most nem csak randioldalakról van szó...


évben néhányszor megyek pl. angol szóbeli gyakorlása, random társasággal. Csak 2 percet beszéltem egy ilyennel, aki kb. úgy néz ki, mint a gumimacikból valamelyik öreg nő. Aztán tessék, buliban összefutok bele, ő bökösget a tömegből...


bezzeg más fiatal "jó" nők meg érzelemmentesen elmennek mellettem...

2016. szept. 4. 11:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki számít nálad dagadtnak, kb. hány kilótól?

Egyébként ha nem vagy elégedett a külsőddel, akkor turbózd fel egy kicsit, pl. sportolj többet, vagy vegyél új ruhákat. Mást nem nagyon tudsz tenni, mert első körben a külseje fog meg valakinek.

2016. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!