Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legabszurdabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legabszurdabb és felháborító beszelgetesed, vagy megjegyzés párkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Hogy indított a srác? Mit mondott? Mivel akasztott ki? Vicces vagy felháborító tapasztalatok érdekelnének :D

2016. szept. 7. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ott nem igen volt, mert nem vagyok fent.

De egyszer élőben, találkoztam egy haverral, hülyültünk kicsit, csavarogtunk, beszélgettünk vagy három órát, mire meg akart csókolni. Mivel én ebben nem láttam többet nem engedtem, később írt facen, hogy jó volt a ( Randi (!??? ) de miért nem volt csók ?)

Nagyon kellemetlen volt neki elmagyarázni, hogy én nem randizni mentem.

2016. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aperitif ***** válasza:
100%

Privát csetre hívott a srác. Én köszöntem, ő nem.

A "beszélgetés" a továbbiakban így zajlott:

ő – laza kapcsi

én – Ezt hogy érted?

ő – tali szimpi esetén kényeztetés

én – Bocs, de hány éves vagy?

ő – kilépett a csetből


Sokáig el volt mentve a beszélgetésünk, annyira viccesnek találtam.


Aztán volt még egy jópofa, egyáltalán nem sablonos levelem. Akkoriban az volt az adatlapomon, hogy (nem részletezendő okok miatt) nem keresek senkit. A levél így kezdődött:

A f a s z t nem keresel senkit te hülye kis p i c s a.

És a telefonszámomat követelte.

2016. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

"Van autóm" - király, haver, és eszed van-e?


"Milyen magas vagy?" - Facebookon. Tapasztalatom szerint aki ilyet kérdez, az 170 cm alatti, és ez őt jobban zavarja, mint engem..


"Inkább törölj le, sokkal jobb, mint az, hogy nem beszélünk, vannak érzéseim!" - Szintén Facebook, ugyanaz a srác, 2-3 napig beszéltünk párszor, miután mondtam, hogy nem igazán érdekel, de ő tovább próbálkozott, érthető módon nem nagyon válaszolgattam neki, egyébként sosem találkoztunk, nem is flörtöltem vele, de neki heves érzelmei voltak :D Néha elkap az agymenés, és reagálok a Facebookos megkeresésekre, és mindig rájövök, hogy nem kéne.


"Beképzelt vagy" - Miután elutasítottam valakit.


"Amúgy nem is vagy olyan jó csaj" - Ehhez képest hetekig próbálkozott nálam, dicsérgetve, milyen jól nézek ki, aztán sokadszorra már türelmetlenül, erélyesebben, nem túl udvariasan küldtem el, és így lettem egyik napról a másikra hirtelen ronda :D


"Nem szexeltem még repülőn, de a volt barátnőm kiverte xy (nem emlékszem már) felé repülve" - oké.


"XY ismerőse vagyok, és láttalak a fényképén/adatlapján/akármijén, tök szimpatikusnak tűntél, arra gondoltam, hogy beszélgethetnénk. Persze csak barátilag" - Persze, mert egy pasi ránéz a képemre, és az első, ami eszébe jut a szép pofimról, az az, hogy biztosan csodálatos, értékes és hűséges barát vagyok :D


"A csajoknak könnyű, ti csak válogattok, várjátok, míg mi megvesszük nektek az italokat..." - Mindezt azután, hogy kb hisztirohamot kapott, mert én akartam kifizetni a saját italomat...

2016. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ejha komoly :D köszönöm, aki még tud ilyen hallgatom x)
2016. szept. 7. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn nem vagyok de itt kaptam már üzenetet ami több, mint hétköznapi.


Az egyik faszi nekem esett, hogy azonnal adjak magyarázatok bizonyos nők tetteire és viselkedéseire de mind ezt olyan vehemenciával, hogy csodálkoztam is, hogy hogyan gondolhatja tőlem.


Egy másiktól pedig két üzi is érkezett (már az elsőnél tiltanom kellett volna)


"Te is csak hazudsz, hiszen nőből vagy"

-

azt hiszem ez egy alacsony pasis téma miatt írta, mikor volt merszem azt írni, hogy sok alacsony férfi ismerősömnek van családja.


A másik üzenet arról szólt hogy apám mit csináljon velem és anyámmal és hogy milyen betegségben haljak meg és persze egy bizonyos állatfajnak nevezett meg -kb. Ez állt benne, már tiltottam azóta úgy hogy remélem olvassa és nem ír többet.

2016. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pasi .. Lattam a valaszod, nagyon tetszet, lehetnek e en is a szolgad ?

Valaszom .. Koszi de nem keresek szolgat

Pasi .. Rendben akkor lehetek a domod ?


Szakadtam :-D

2016. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten mennyi volt, egy időben gyűjtöttem is a legjobbakat...


Régebben versenyszinten sportoltam, teljesen vékony, szálkás testem volt, egy kövér srác próbálkozott nálam, aki igénytelenül kövér volt, így mondtam neki, hogy szerintem mi más életmódot folytatunk és köszönöm de nem. Erre közölte, hogy én is dagadt vagyok, kussoljak. (akkoriban kb 55 kiló voltam :D)


Nem teljesen társ kereső de...

Az egyik legjobb gamer oldalon volt, ahol írtam, hogy játékra keresek csapattársakat, milyen feltételekkel, és nem versenyeznénk. Közölte a srác, hogy minek van ennyi elvárásom (érjen rá, legyen mikrofon stb...) ha nem versenyzünk. Írtam neki normálisan, hogy mert azért komolyan vesszük, csak nem versenyzünk. Közölte, hogy idióta h.ülye kva vagyok, takarodjak a konyhába. XD


Szintén dobogós itt, munkajogi kérdésben írtam egy választ, amiből még csak sejteni sem lehetett, hogy lány vagyok, ráadásul jogi kérdés volt, tök semleges. Írt az egyik srác erre a válaszra reagálva , hogy az ilyen nőket lapáttal kéne halálra verni. XD


De millió meg egy ilyen volt.

2016. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pasi akivel irkáltam elkezdett elég durván nyomulni, a végén már fizetni akart érte :D Én hárítottam, megmondtam hogy így nem fog menni, lecseszett (nem durván) :D

Pár hónap múlva csak úgy mellesleg rámírt, mintha mi se történt volna, hogy mikor találkozunk? :D

2016. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is többször belefutottam abba a jelenségbe, amit a #3as írt, hogy miután visszautasítottam a közeledést, hirtelen megcsúnyultam. :D

A legabszurdabb az volt, hogy egy csávótól pár hónapos kihagyásokkal háromszor kaptam meg ugyanazt az ostoba sablonlevelet... Nem tűnt fel neki, hogy nem válik be a levele.

2016. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Párkeresőn nem voltam soha, de gyk-n jó pár összejött,


Bestof:

Gyere velem dugni, tuti jobb vagyok, mint a vőlegényed. (na ez volt, ami legjobban felháborított)

Te vagy az oka, hogy szomorúan fogok meghalni, mert nem akarsz velem dugni, és nekem jár a dugás 24 évesen már!

(volt ilyen viccoldalról bemásolt "férfiaknak nincs elvárásuk, a nőknek 1000" féle cucc is, 10x elküldte nekem ugyanaz a kretén)

(szépség kategóriában harisnyával kapcsolatos kérdésre privátok): És dörgölte már a farkát a harisnyádhoz vki? / Mennyire izzadsz bele a harisnyádban? Szeretem az izzadt combokat stb. / Elküldenéd nekem a használt harisnyádat? Fizetek is érte.

(ugyanaz a kategória, írtam, hogy gyorsan szőrösödő típus vagyok): Hallottam, hogy gyorsabban szőrösödő nőknek nagy farok dukál. Nekem az van. Tali?


És ami nem nálam, de láttam egy barátnőmnél társkeresőn:

első levél a pasitól, se megszólítás, se semmi:

Borotválod a puncid?

(tiszta főnyeremény a csávó :D)

2017. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!