Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt nektek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek olyan, hogy valakivel randiztatok párszor, visszautasitott, utána kis (vagy több) idő elteltével mégis megkeresett?

Figyelt kérdés
Elmesélitek?
2016. szept. 12. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Másodszor én utasítottam el. Nem bosszúból vagy ilyesmi, hanem mert nem passzoltunk.
2016. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es hogy volt? Hanyadik randi utan es milyen indokkal koptatott le es mennyi ido utan gondolta neg magát? Te vagy a pasi?
2016. szept. 12. 18:55
 3/8 anonim válasza:
volt ilyen, egy lánnyal ismerkedtem és 2-3 tali után mondta h nem szeretne semmit és nem szeretne többször talizni mert szerinte nem passzolunk össze, hm hát gondoltam legyen, na de 2 hónap múlva újra elkezdtünk beszélni, (ő kezdeményezte ezt) és talizgattunk, összejöttünk, majd elárulta idővel h nem igazán tudott megismerni (általában nehezen nyílok meg) annyi idő alatt meg azt hitte h csak ki akarom használni.. végül 8 hónapig voltunk együtt :)
2016. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Haromszor talalkoztam vele. Engem nagyon megfogott, azt mondta nemvag at meg semmi... aztan elfelejtett keresni fel evig. Azt hitte meg erdekel engem, de tevedett. A mai napig minden honapban ram ir, persze figyelmen kivul hagyom.

Idoben kell eszrevenni az ertekeket! :)

2016. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két ilyen esetem volt összesen:

1, Kétszer találkoztunk, aztán sosem ért rá, majd a végén kaptam egy bullshit indokot (valójában újra összejött az exével). 7 hónap múlva rámírt, hogy találkozzunk. Találkoztunk, de végül másnál kötöttem ki, ő addigra csak "back-up" nővé vált.


2, 1 hónapig randiztunk, közölte, hogy nem szeretné folytatni. 4 év eltelt, addigra "kikupálódtam", most szeretne újra találkozgatni, randizni, de ahogy mondani szokás: thanks, but no thanks :)

2016. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mindegyikőtök visszautasította a visszatáncolós felet...Én meg azon agonizálok, bárcsak egyszer majd rámírna, hogy mégis folytatni akarja. Remélem én is túl leszek rajta , mint ti :(


Jöhetnek még történetek.

2016. szept. 12. 21:15
 7/8 A kérdező kommentje:

ja nem, a 3-as nem utasította.



Olyat is mesélhettek, mikor ti fújtátok le az ismerkedést a korai szakaszban, utána mégis meggondoltátok magatokat!

2016. szept. 12. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azért sok kommentben érződik hogy az ego meg lett sértve. Valószínű én sem adnék esélyt olyannak aki visszautasított és nem is mernék kezdeni egy olyannál akit én, mert az ilyesmit nehéz elfelejteni.
2017. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!