Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai nők miért 3-4-szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért 3-4-szer válogatósabbak mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Sokkal több szempontot vesznek figyelembe mint a férfiak. A férfiaknak általában elég ha külsőre átlag felett egy kicsikét, kedves, aranyos...anyagi, karrier szempontokat nem vesznek figyelembe, továbbá azt sem, hogy mennyire sikeresek társaságban, vannak-e barátaik stb.


Ezzel szemben a nők, a jó külső mellé még megannyi dolgot szeretnének. Jó állású, jó baráti körrel megáldott, jól kereső, érdekes hobbikat űző, ágyban jól teljesítő stb. stb. folytathatnám a sort a megannyi igényről.


Miért vezetett idáig az "egyenjogúság", hogy már nem hogy egyenjogúságról nem beszélgetünk, hanem a férfi nem eltiprásáról, megalázásáról.


2016. szept. 15. 15:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is elég sok elvárásom, de csak mostanában esett le, hogy miért... Amikor tizenévesen egyszer szerelmes voltam, akkor semmi nem érdekelt, elfogadtam a srácot olyannak, amilyen, pedig rengeteg hibája volt, de még valahogy azokat is szerettem... Szóval biztos vagyok benne, hogy ha egyszer talán megint szerelmes lennék, akkor ismét így lenne.


Szerintem ez másoknál is így van. Akik annyira válogatnak, azok nem szerelem alapján keresnek párt, hanem az érdekeket nézik.

2016. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
És ez még csak a kezdet, 50-100 év múlva erős kezű, militarista nők korbácsolnak végig benneteket az utcákon :D
2016. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez azért van, mert a mai divat miatt egyre több lány esik bele a szép kategóriába és a férfiak nem tartják a lépést ezzel a "fejlődéssel". Mivel több a szép lány, ugyan annyi az igénytelen férfi és náluk van az összes punci, ezért jó hogy válogatni fognak és nem engednek be valami jött-ment magára nem adó igénytelen fickót a bugyijukba.
2016. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Ugye te se hiszed el amit írsz? =D Mekkora szánalom emberek vannak, hihetetlen.
2016. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Én azt mondom, hogy inkább válogassunk, minthogy feküdjünk össze-vissza le mindenféle jöttmenttel...


Nem egy kollégámról tudok, aki mindenféle putris cigánnyal képes szexelni...

Nagy Úr a szexhiány, de de azért mégis!


Inkább legyen valaki igényesen válogatós, mint ez...

2016. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
nem is az a baj, hogy sokan túl válogatósak, hanem inkább az, hogy egymással ellentétben álló tulajdonságokat várnak el az embertől. Voltaképp csak egy "multikulti" hárem tudná az összes igényt kielégíteni. Jó példa erre a majd mindennap előkerülő, házas emberrel kavaró nők esete. Ők egy az egyben azt várják el, hogy a kiszemelt egy őszinte, de hazug ember legyen, aki hűséges, de csalárd, s nem retten meg attól, hogy elhagyja a párját, de ugyanakkor kitartó a párja mellett örök életig. S ez csak egy példa.
2016. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

"A férfiaknak általában elég ha külsőre átlag felett egy kicsikét, kedves, aranyos..."


Aztán meg lehet panaszkodni, hogy a feleségem egy hárpia, egy lusta disznó, nem dolgozik, velem tartatja el magát, nem főz, nem takarít, elutasító az ágyban, stb, stb, stb... Pedig anno elég volt annyi, hogy külsőre az átlag fölött volt egy kicsikét.

Aki hosszú távra tervez egy kapcsolatot, annak nem elég ennyi. Talán azért válogatósabbak a nők, mert ők gyakrabban keresnek potenciális társat, a leendő gyerekük apját, míg a fiatal férfiak inkább szexpartnert keresnek eleinte. Mondjuk a jó külső még abban az esetben sem elég, de családalapításhoz pláne nem.

2016. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

A pasiknak a nő csak szexre kell, semmi hosszú távú terv vagy közös jövőkép. Így bőven elég, ha a nőjük csinosabb az átlagnál, ez az egyetlen szempont. Ez csupán annyit jelent, hogy ti, pasik, rohadt igénytelenek tudtok lenni.


És persze a mi ku.va anyánkat, ha nem ugrunk mindenki ölébe, elvégre ha elutasítjuk, aki nem tetszik, azzal sárba tiporjuk és megalázzuk. Miért, az nem megalázó, ha olyannal kell lenni, aki egy kalap sza.rt sem ért, csak mert megszólított?!

2016. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Nekem bizony a kva anyámat, amiért nem akarok akárkit beengedni az életemben, csak azért, mert szép a pofija :D
2016. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Egy nőnek mindig több a veszíteni valója. Ha teherbe esik, az ő baja. Ő viszi vásárra az egészségét. Általában ők nevelik a gyerekeket is. Ők esnek ki a munkából emiatt. Nekik szűkülnek le a lehetőségeik. Egész egyszerűen nagyobb a tétje a párválasztásnak mint egy férfinél, aki ha akar, csak lelép és max. kipengeti a gyerektartást, de egyébként élhet mint hal a vízben.
2016. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!