Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondja egy pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy pasi hogy nincs ideje a kapcsolatra akkor mennyi az eselye h kesobb akarja majd a kapcsolatot a lannyal?

Figyelt kérdés
6evvel ezelott randizgattam egy sraccal.de rengeteget dolgozott.mindig ejfel-fel1kor ert at hozzam.es mondta hogy nincs semmi ideje es nem tud igy kapcsolatba kezdeni.de utana is osszejartunk.majf 4ev mulva mondtam neki h ujra kezdhetnenk de mondta h nem szeretne.azota eltelt 2ev.mostanaba tobbet talalkozunk es beszelunk.mennyi az eselye hogy most ujra lehetne kapcsolat?
2016. szept. 16. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Őszintén, mi jósok vagyunk, hogy tudnánk, hogy most mennyi az esélye?


50-50%, nem rajtunk, hanem eddigi is csak rajtatok múlik.


De annyira nem látom értelmét ennek az egésznek, hogy csak na. Ennyi idő alatt te már simán találhattál volna egy normális pasit, akinek lenne ideje rád!


Ja, egyébként pedig egy kapcsolatban ha nincs az egyiknek ideje a másikra, az a kapcsolat nem lesz hosszú életű. És te még mindig ezzel a sráccal "tervezed" a jövődet??

Te se vagy épp eszű és normális!

2016. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jézusom, lépj már tovább! Ne alázd már meg magad ennyire, van millió másik pasi a világon.
2016. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Minek pazarolsz rá 6 évet, te jó isten? Ha egy pasinak nincs rád ideje most azonnal, akkor viszlát. Legyen már egy kis önbecsölésed, te nő. Lépj már túl ezen a tagon.
2016. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De annyi dolog kot ossze minket.csak egymasra nezunk es tudjuk h mire gondol a masik.persze a 6ev alatt volt neki is bnoje nekem is pasim.de mindig vissza talaltunk a masikhoz.most a legutobbi kapcsolatanal meg ki se mondtak a vegleges szakitast es mar hivott.az osszes bnojenek meselt rolam.ezert ok feltelenyek is voltak ram de azert ez is jelent valamit
2016. szept. 16. 18:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy jo volt veled szexelni. Massal megis osszejott kapcsolatra veled meg nem. Ez nem jelent semmit? Millio elfoglalt ember el kapcsolatban, megoldjak mert akarjak a masikat. A csavoka csak szexelni szeret veled.
2016. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De vannak kozos progik is.bemutat a barataina.az se jelent semmit?
2016. szept. 16. 18:49
 7/17 anonim ***** válasza:

én nem bíznék ilyenben

3-4 éve hasonló módon összejártunk egy pasival, most keresett meg a napokban, hogy a többi nő nem tetszik neki és jó volt velem, szeretne kapcsolatot

egyértelműen nemet mondtam neki

szerintem az ilyen csak lusta új nőt keresni magának, mondván jó lesz a régi is

nem tudom a te esetedben mennyire rámenős, de nálam az se érdekli, hogy nekem azóta párom van , családom van stb.

2016. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kislány, minek tetted fel a kérdést, ha csak a saját által kigondolt igazadat hajtogatod?


Nem veszed észre, hogy senki sem ért veled egyet?


Nem baj, további 6 év el fog telni, remélem addig agyilag is felnősz!

2016. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Ne gyárts neki kifogásokat. Jófejnek tart, jó veled a szex, de semmi komolyat nem tud veled elképzelni, de mivel ugrasz minden szavára, tök kényelmes, hogy ott vagy neki, amikor ráér.
2016. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nalunk ha van valakinek valakije akkor tiszteletbe tartjuk es csak neha beszelunk.persze ez nala gond volt a bnoinel h o miert beszelget az exevel.a legutolso is ezert halal feltekeny volt ram pedig alig beszeltunk.es tudom h sajnos sanszos h ha eddig nem lett belole ujra kapcsolat akkor lehet h nem is lesz.csak a remeny egy nagyon szar dolog
2016. szept. 16. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!