Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyha egy csaj rámír, megdícs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy csaj rámír, megdícséri a képemet meg ilyeneket mond h aranyos vagyok az jelent vmit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem sokat. Annyit h ha kicsit tepersz esetleg lehet nála esélyed. De ez még nem jelent semmi komolyat. Én mondjuk ezért szedtem le minden közösségi oldalról az msn-címem. Kicsit zavaró mikor hetente több számomra ismeretlen csaj vesz fel azzal h jajj, de szívesen megismernélek, mert tetszenek a képeid meg stb. Főleg h ezek közül egyikkel sem folytattam hosszabb távon a beszélgetéseket. De ha neked is tetszik, akkor esetleg érdemes próbálkoznod nála, hisz az indulás már jó volt.


"életművész"

2010. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

az aranyos szó egy nő szájából rosszat jelent egy férfira nézve.


"tapasztalt 20F"

2010. ápr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam egy fiúra mondani,hogy aranyos a képe, ha nem nagyon tetszik, de nem akarom megbántani.:S DE viszont ha ő irt rád, és magától dicsérte meg, jelenthet valamit.
2010. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az "aranyos vagy"álltalában azt jelenti,nem ugy néznek rád mint egy férfira.de,hogy pozitivumot is mondjak,ha már rádir,meg megdicsér akkor vmilyen szinten érdekled.máskülönben le sem sz@rt volna.szóval azért ne add fel....
2010. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem igenis azt jelenti, hogy bejössz neki. az "aranyos" akkor jelent rosszat, ha pl megkérdezed tőle és a csaj annyit mond hogy hát aranyos vagy stb de csak ennyi.. mért milyen szót kéne használnia ha bjössz neki? "figyi gerjedek rád, összejövünk?" vagy mi?

de azt javaslom kezd el vele finoman flörtölni és minden kiderül.

20/L

2010. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
igen, kinézett magának, leakar rád csapni, de lehet h csak megtudta milyen szájszagod van és büdös a lábad, és csak jot akar neked, én megkérdezném szemtöl szembe h csak a lábszagod miatt irt e, ez nem maradhat nyitott kérdés
2010. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat jelent! Ha tetszik neked, nyugottan dicserd meg te is dumalj vele! Azert ir, mert megszeretne ismerni, vagyis akar toled valami! hidd el, en is lany vagyok!:D


15L

2012. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!