Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi a véleményetek arról, ha egy pasi kiteregeti az exe szennyesét?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival, aki 6 évig együtt élt az exével, szimpatikusak vagyunk egymásnak, de ő kb az excsaja összes szennyesét kiteregeti nekem, hogy milyen kezelésekre járt, meg milyen balhés volt a családja, meg hogy x ideje nem talált már munkát és ez milyen már, közben meg kb nevet rajta, ezekkel próbál poénkodni... Nem igazán tudom hogy kéne reagálnom ezekre... Nektek mi a véleményetek?
2016. okt. 7. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki folyton az exéről beszél, azért teszi, mert még nincs túl rajta. Ebből számomra egyenesen adódna, hogy nem foglalkoznék az emberrel.
2016. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedéseim során döntő szempont volt, hogy az illető hogy beszél az exéről (exeiről).

Adott esetben közölném a pasival, hogy ő választotta az illető hölgyet, és ha ennyire beleválasztott, akkor az nagyon alacsony ön- és emberismeretre vall, ezek pedig számomra fontos elvárások a potenciális partneremmel szemben.

2016. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja meg azt mondja, hogy valamelyik nap találkoztak és az exe meggyanusította, hogy van neki valakije, ő meg ezen úgy felhúzta magát, hogy összeveszett vele és otthagyta... Hát tényleg nem vagyunk együtt, az igaz, de azért csak ismerkedünk...
2016. okt. 7. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tobb dolog miatt sem tetszene:

-foglalkoztatja az exe, meg nincs tul rajta

-mutatja, hogy velem hogy fog kesobb banni, miket tereget ki rolam masoknak

-kiakadt, amikor az exe rakerdezett, hogy ismerkedik-e, tehat titkolja, hogy velem ismerkedik


Nekem ez boven eleg indok lenne, hogy abbahagyjam a vele valo ismerkedest.


22/L

2016. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki,hogy nekem ne beszéljen az exéről mert nem érdekel, vagy ha őt ennyire érdekli kuncsorogja vissza magát hozzá
2016. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de ha valaki ex, akkor mi köze van ahhoz, hogy a volt párjának van-e már új kapcsolata vagy nincs?


Ők még javában nyűglődnek egymással, te csak harmadik lehetsz.

2016. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tartanám elegánsnak.

Ha ex, akkor elvárom, hogy ha már ismerkedik velem, akkor legyen a múltja lezárva és ne uralja a múltja a jelenünket, beszélgetéseinket.


Az pedig őt minősíti leginkább, hogy milyen társat választott, milyen módon nyilatkozik meg róla- nekem ebben az egészben ez a legszánalmasabb.

Nem méltó senkihez, hogy más kárán örvendjen, más élethelyzetetét parodizálja, hibáit idegeneknek kiteregesse. Ez az illető férfi erkölcseiről, értékrendjéről árul el nekem nagyon sokat és ha már a többedik alkalommal, a többedik óra után nincs más témája, akkor én ezt -kultúráltan ugyan, de- visszajelezném neki.

Egy kapcsolatban én nem vagyok kíváncsi más (senki más, egyen az volt társ, munkatárs, családtag, de akár bármilyen ismeretlen ember, kisebbség stb.) szidására, felemlegetésére, meghurcolására, kigúnyolására.

Szomorú, ha valakinek ez örömet okoz és nagyon nem találnám vele a közös hangot.

2016. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát zsákbamacskát nem árul az biztos. A jövőt vetíti elő.

Az exen még nincs túl ez stimmt. Innentől nem is nagyon terveznék vele semmit. (mert én itt csak fölösleges harmadik vagyok)

Illetve ahogy és amilyen módon nyilatkozik az előre vetíti azt, ahogy velem fog majd bánni. Ha olyan napja lesz vagy fasírtba vagyunk, akkor mindenkinek elmondja a belső dolgainkat, ami elől én személy szerint menekülnék.


Szóval bárhonnan is nézzük, ebből nem lesz épkézláb kapcsolat csak egy hattyúdal.

2016. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem tilos exekről beszélni, bár nem tartom túl szerencsésnek, de ha valaki feltűnően szidja a másikat, az sokat elmond. Persze, ismerek olyat, aki azért beszél róla, mert baromira elszúrta a választását anno, és legszívesebben tökön rúgná magát a múltban, ugyanakkor olyat is, akinél érezhető volt, hogy még komoly érzelmei vannak az exe iránt. Szerintem ez a srác az utóbbi eset, már csak abból is, ahogyan reagált a kérdésére.
2016. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy nem tilos az exről beszélni, sőt, sok minden kiderül a másikról ebből.

Számomra az a szimpatikus, ha valaki objektíven látja az előző kapcsolatait, belátva a saját hibáit is, és látszik, hogy tanult belőlük. Ha csak az ex a hibás mindenért, ott komoly gondok vannak!


Fiatalon, naivan beleestem ebbe a csapdába... Kapcsolatunk elején a férfi folyamatosan panaszkodott az előző barátnőjére (pedig már évek óta szakítottak, nem volt képben). Hogy őt átverték, megalázták, kitoltak vele, stb... Még sajnáltam is. Aztán mikor már hosszabb ideje együtt voltunk, a közösen használt gépen egyszer csak láttam, hogy az egykor sokat szidott exével folytat bizalmas levelezést, és rám panaszkodik neki...

Egy világ omlott össze bennem, de nem volt elég erőm (eszem) kilépni a kapcsolatból. Amikor aztán szakítottunk, visszahallottam közös barátoktól, hogy természetesen mindenért én vagyok a hibás... exemnek hamar lett új kapcsolata, de már haldoklik. Persze most is a nő tehet mindenről... Egyszer panaszkodott is, hogy ő mindig gázos nőket fog ki... talán el kéne rajta gondolkodni, hogy miért. Érdekes módon nekem azóta nagyon jó kapcsolatom lett, ezért gyanítom, hogy kettőnk közül ő az, aki képtelen egy jól működő párkapcsolatot működtetni.

2016. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!