Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik napról a másikra teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra teljesen eltűnt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt egy társkeresőn, pár napra rá pedig viberen folytattuk a beszélgetést. Egészen péntekig éjjelig, amikor is írt egy teljesen normális, érdeklődő üzenetet, amire én válaszoltam, de azt már nem kapta meg. Az utoljára elérhetőnél péntek látszik. Ha letiltott volna, amire semmi oka nem lenne, akkor ott semmi nem látszódna (haverommal kipróbáltuk). A társkeresőn sem volt fent csütörtök óta. Mi a fene történhetett vele?

2016. okt. 10. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghalt az anyukája, gyászolja és nem akar netezni, de az is lehet, hogy a munkája vagy esetleg valamilyen más elfoglaltsága miatt nem ér rá. Várj türelmesen. Ha nem jelentkezik, akkor buktad.
2016. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megbaxták
2016. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó oka van erre, de valószínűbb, hogy ő is ugyanazt csinálja, mint a legtöbb ember: szó nélkül eltűnik, aztán még neked kellene szarul érezned magad amiatt, hogy nem tudod, mi rosszat tettél. Én is sokszor jártam már így, és azt tapasztaltam, hogy ilyen esetekben zömmel örökre eltűnt az illető.
2016. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elfoglalt? :D

nyugi... ha érdekled őt, akkor ír. Ha nem, akkor meg örülj, hogy ilyen hamar kiderült, és lépj tovább! :)

2016. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na, most megkérdeztem sms-ben, hogy áll-e még a korábban megbeszélt randi.

Állapot: fogadott, válasz nincs.

Hagyom is a francba, delete mindenhonnan. Ilyet...

2016. okt. 11. 09:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Jött válasz. Sokat kell tanulnia, úgyhogy lefújta, és nem írta, hogy esetleg mikor lenne jó neki. Úgyhogy ez ennyi.
2016. okt. 11. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így jártál, de sajnos nagyon sok nő ilyen. Mindenki azt hirdeti magáról, hogy ő normális, ő nem tűnik el, nyafognak, hogy ők senkinek sem kellenek, aztán meg ők viselkednek pofátlanul. Most nyilván rosszul esik ez neked, de örülj, hogy megszabadultál tőle, legalább megismerted, hogy milyen tetű a felszín alatt. Nagyon nehéz normális, tisztességes nőt találni, én is 99%-ban ilyen gerinctelenekbe futottam bele, bár állítólag tömegesen vannak magányos lányok, akik állítólag nem kellenek senkinek, és senki nem értékeli őket. Én a helyedben írnék neki egy szép üzenetet, aztán letiltanám mindenhonnan a pichába.
2016. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem írok én már semmit, még azt a harmincvalahány forintot sem érné meg, amibe az sms kerül.

Töröltem a számát, a viberes beszélgetést komplettül, a társkeresőn még megvan, de oda se lépett be már lassan egy hete.

2016. okt. 11. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azért érné meg egy sms, hogy szégyellje el magát a pofátlansága miatt, már ha van benne egyáltalán szégyenérzet. Komolyan nem értem a mai nőket (tisztelet a kivételnek), tőlünk elvárják a tisztességet, a bátorságot, ők meg nagyrészt gerinctelenséggel válaszolnak erre, és mindig úgy hozzák ki a dolgot, hogy még neked kellene szarul érezned magad, és törheted a fejed, hogy mit rontottál el. Aztán persze csodálkoznak, hogy sok férfiember megkeseredik az átélt pofátlanságoktól, pedig ezt egy kis figyelmességgel meg lehetne előzni. Néha úgy érzem, hogy az állítólag érzelmileg intelligensebb nők egyáltalán nem intelligensebbek, sőt, érzelmi hullák, akiknek mindegy, hogyan taposnak bele mások önérzetébe és lelkébe. Nem tudom, hol rejtőzködnek a valóban normális és tisztességes lányok, én még nem sűrűn találkoztam velük.
2016. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, de akkor sem foglalkozom már vele.

Egy kis kiegészítés: még az sms előtt bejelöltem Facebookon, hogy hátha ott többet van, a mai nappal pedig eltűnt a "jelölés elküldve" (vagy mi) gomb, és nem azért, mert visszajelölt volna...

Vicc ez a csaj, tök jól elbeszélgettünk, erre csak úgy leépít? Na, majd a többi nő se várjon tőlem mást!

2016. okt. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!