Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy közmunkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy közmunkás sráccal vagy ez számotokra már kizáró ok volna?

Figyelt kérdés

Külsőre átlagos,szerény, visszahúzódó srác vagyok. Vannak hobbijaim, lehetőségeimhez mérten szeretem tartalmasan tölteni a szabadidőm. Elismerem, hogy jelenlegi munkám nem fizet sokat, ezért nem minden programban lehetek társ, de ezt kárpótolni tudom a személyiségemmel.


Őszinte válaszokat szeretnék. 21 éves férfi



2016. okt. 27. 21:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
55%
Sokat nyom a latban, hogy miért vagy közmunkán, miért nem dolgozol normálisan. Alapjáraton azt mondanám, hogy nem.
2016. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem áll lehetőségemben normálisan dolgozni.
2016. okt. 27. 21:12
 3/40 anonim ***** válasza:
52%

nem sokat tudnánk kezdeni egymással

nekem ennél sokkal másabb szakmám van

ráadásul én havi 4-5 napot szoktam wellnesselni

egy közmunkás nem szokott, mert nincs miből

2016. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
11%

#1


"normálisan"


Van rosszabb, mint a közmunka. Ott a jó öreg szalagmeló, ami sokkal nagyobb szopás, igaz picivel jobban fizet. Igaz cserébe ott kb. ostorral vernek, míg közmelón 8 órából átlag ötöt el lehet lógni. Igaz mindkettő szar.


Sajnos mindkét tábor rémes, beszélgetni nem igazán lehet a "kollégákkal", megrekedtek a 14 évesek szintjén, témakörök pedig nagyszerűek... foci, barátok közt, szulejmán, blikk hírek...

2016. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Igen, ezt megértem.

Erre céloztam a kérdésben is.


Számotokra megvetendő, lealacsonyító lenne egy közmunkással való ismerkedés?

2016. okt. 27. 21:16
 6/40 anonim ***** válasza:
63%

Dolgoztam éjszaka szalag mellett 12 órában egy évig, igaz, suli mellett, hetente csak 4 napot, de tisztában vagyok vele, hogy milyen. Mégis inkább verjenek ostorral, minthogy közmunkán rohadjak az árokparton kb. annyi pénzért, mint amit a postai kézbesítők kapnak azért, hogy -10 fokban meg +40 fokban tolják a dögnehéz biciklit, meg szétüvöltik a torkukat, mert a sok paraszt még arra is tojik, hogy egy csengőt feltegyen.


Én a közmunkát semmibe nézem és nem, az nem "normális" munka. Ez van, ilyen fafej vagyok. :)

2016. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén: nem.

L/20

2016. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
61%
Nem lenne lealacsonyító ismerkedni, de közös célok, időtöltés híján nincs miért. Emberileg lehet megfelelne.
2016. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
16%
1 semmibe nézed, de legalább csinál valamit.... Hányok a magadfajtától. :D Na velem ismerkedsz? Ven egy Audi A3am !!!!!3 ÉVESS!!!!!! A nettóm 180-250 között mozog. Na igen? Ja én nem akarok, Bocsiiii :D És még nem a pénzre mennek... :DDDDDDDD
2016. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
15%
Ja es a leírt dolgok, valósak... Rám ne írj. ;DDDDD
2016. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!