Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy van egy lány aki tetszik meg jól elvagyunk együtt de nem merek nagyon kezdeményezni?

Figyelt kérdés

A kezdeményezés alatt azt értem pl.: bókolni vagy konkrétan megmondani neki hogy tetszik. Ez lehet attól hogy jó barátok vagyunk és féltem mondjuk a barátságunkat hogy nehogy tönkre menjen ha ő nem akar mondjuk többet? De igazán nem tudom hogy ő akar e többet igaz szokott mondani olyanokat hogy jól érzi velem magát meg jó kedve lesz olyankor. Szerintetek van esély ilyenkor? Próbáljak meg kezdeményezni vagy várjak még.

Bocsi ha kicsit zavaros kérdezzetek nyugodtan ha vmi nem tiszta. Köszi előre is a válaszokat.


19/F


2010. ápr. 27. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Így nem is fogod megtudni, hogy többet érez-e irántad!

Amúgy meg próbálj lazítani, és úgy könnyebben megy a bókolás/udvarlás...

2010. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha jóban vagytok és szeret veled lenni akkor egy beszélgetés alkalmával hozd fel neki azt a témát hogy mi lenne ha ő meg te együtt lennétek...A reakciójából fogod látni hogy mit gondol a dologról!!!(a mostani barátommal is ez volt a helyzet...tetszettem neki felhozta a témát és elég erősen elgondolkodtam rajta...és pár hétre rá összejöttünk)Egy próbát megér!!Ha nem jön össze a dolog szerintem attól barátok maradtok!!!Sok sikert!!
2010. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy csak túl aggódom a dolgokat? :D

Túl aggom a dolgokat egy kicsit ?

2010. ápr. 27. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kicsit, nagyon! Relax...
2010. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

22:24

Köszike remélem összejön amit mondtál

2010. ápr. 27. 22:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nyugodt lenni ha vele vagyok :D
2010. ápr. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!