Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bridget Jones babát vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bridget Jones babát vár filmnézés egy pasival? Mit gondoltok? Nem túl csajos?

Figyelt kérdés

szombaton találkozok egy fiúval negyedszerre és áthivtam fimezni. Valamk komédiára és azon belül is a Bridget Jones új részére gondoltam. Mit gondoltok? Tudom hogy alapból csajosfilm de az új rész olyan vicces volt hogy én szétröhögtem magam rajta mikor elöszõr láttam. Szerintem nem lenne gáz pasival se megnézni. Szerintetek? Kérlek csak az írjon aki már látta az új részt.


21L


2016. nov. 10. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel már 1,5 éve együtt vagyok a párommal, simán megnézem vele, vagyis megnéztem volna, ha nem alszik el rajta.. :D De, a 4. találkozón nem hiszem, hogy ezzel állnék a srác elé.
2016. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszatok együtt filmet :)
2016. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez a pasitól függ.

Én simán megnézném a párommal ha őt érdekelné.

Nekem nincs olyan,hogy csajos film.A jó film az jó és kész.

2016. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez már megint egy kierőltetett 3-ik rész, ha fizetnének se nézném meg.

Szerintem a párom halálosan unná.

2016. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nézzétek meg a Sausage Partyt inkább akkor már. Vagy legalább ajánlj fel valami alternatívát is, ha nem bírná esetleg az ilyen filmeket.

Amúgy én a barátommal simán el tudom képzelni, hogy akár az első randikon megnézzünk valami ehhez hasonló filmet, mert neki nem korlátozódik úgy az ízlése, hogy csajos filmek kizárva, de ugye mindenki más. (Kettőnk közül szerintem engem érdekelnek ezek a fajta filmek kevésbé. Nem láttam az új részt, de nem hinném, hogy ez lényeges lenne a kérdésed szempontjából.)

2016. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem zavar, ha végig kritizálom - persze nem fikázva, csak rámutatok a benne látható baromságokra, poénkodás stb. Ha unok egy filmet mindig ezt teszeem.
2016. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pasifüggő. Van, aki szereti az ilyen jellegű filmeket. Én mindet megnézek és mindent szeretek, kivéve a sorozatgyártott romantikus vígjátékokat. Szörnyűek :D
2016. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem kellene egyből kasztrálni szegény srácot ilyesmivel.

még akkor sem ha a film kezdete után 10-20 perccel már dugni fog.

2016. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi a párommal moziban néztük meg, és neki is tetszett. Szerintem nem annyira "csajos" film, abszolút vannak benne olyan elemek is, amivel egy férfiember is tud azonosulni. Egyébként szerintem legalább olyan jó (ha nem jobb), mint az első rész, szóval ha az tetszett neki... Bár lehet, hogy csak azért mondom ezt, mert az elsőt milliószor láttam, és már szinte unom, ez meg üdítő újdonság volt :) Egyáltalán nem érződött kierőszakolt harmadik résznek. Csak hogy reflektáljak az egyik előttem szólóra.


De ha nem tetszik neki ez a javaslat, akkor van egy csomó olyan film, amit férfiak és nők is egyformán tudnak élvezni.


A másik oldalról viszont ha belegondolok, hogy mikor én hívtam át a negyedik találkozásra pasit filmezni, akkor gyakorlatilag teljesen tökmindegy volt, milyen filmet raktunk be, nagyjából ha az intrót megnéztük, akkor sokat mondok :) Utólag meg lehet aktuális hangulathoz és a pasi ízléséhez igazítani a választást.

2016. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi is egyutt neztuk meg a baratommal, es nekunk nagyon tetszett
2016. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!