Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiatal lánynál bevágódni, menőnek lenni? Szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés
Ő 23 én 41

2016. nov. 17. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Idegeneket kérdezel = te nem tudod mi tetszene neki = nem is ismered = nem vagy bele szerelmes


Talán ismerd meg, és tudni fogod, milyen stílus jön be neki.

2016. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezek másokat, mert nem az én korosztályom, nem tudom mi jön be a mai fiataloknak. Tanácstalan vagyok.
2016. nov. 17. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát te ismered
2016. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán kezdhetnéd azzal hogy, nem a mai fiatalságnál akarsz bevágódni, hanem Nála. Őt kell megismerned, nincs két egyforma ember. Ami Nekem működött, Neked nem biztos hogy fog.
2016. nov. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Értem én... Egy harmincas csaj már szóba se akar állni veled??? Vagy csak a haverok előtt akarsz menőzni egy fiatal csajjal... :D
2016. nov. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam biztos nem tudnál semmivel. Szexi 20-on éves fiúk futnak utánam, miért jönnék össze veled? Neked fel sem áll már rendesen,kopaszodsz, ráncosodsz.És 10 év múlva te már szottyadt vénember leszel,de én még szexi nők,bármikor leakszthatok egy fiatal férfit, minek lennék veled? És apám 42 éves és már unokája van a nővéremtöl...Nem akarok nagymama lenni 1-2 éven belül.Szóval nekem nem kellenél mert már semmi vonzó nincs benned, max.ha van pénzed lehúznék rólad pár százezret,aztán húzhatnál a sunyiba.

20/L

2016. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát 6-os honnan veszed ,hogy egy 40-es pasi nem lehet szexis és vonzó. Neki is lehet kigyúrt teste ,ha ad magára és nem feltétlen kopaszodik. Meg honnan veszed,hogy nem áll fel neki??!

Láttszik tipikus kis éretlen,pénzéhes ribi vagy!

2016. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az nem éretlenség, hogy látom, hogy egy 40-es pasi már öregszik és látom a különbséget közte és egy jóképű, fiatal srác között. Egy 40-es ha most még elviselhető állapotban van is(de 40 éves korra igenis elkezdődik az öregedés és látszik is),pár rövidke év múlva úgyis elkezd őszülni,ráncosodni,fonnyadni.És ez egyáltalán nem vonzó. És a szexuális teljesítmény is csökken,jönnek az erekciós problémák. Egy fialal fiú meg most van a csúcson.Mint a megyék.20-as években Vas,30-as években Heves,40-es években Békés,50 felett Tolna de nem megy.És abban mi a vonzó,hogy velem egyidős gyerekei lehetnek ?És ha perkálja a gyerektartást?Én fogok nélkülözni,hogy más gyerekének jó legyen?És te nagyokos szakértő 10-20 év múlva mi lesz??Egy 60 éves férfi is vonzó meg szexi?Neked igen? Hát egy 20-30 éves nőnek nagyon NEM!! És ott már viagrával is haldoklik a kispajtás,de amúgy is ki akarna lefeküdni egy 60 évessel,ha van fiatal is? Egyáltalán minek maradna vele egy fiatalabb nő?? Az apámnak 60 éves korára 18 éves unokája lesz.Egy épeszű nö (de még egy tök hülye is ) a 18 éves unokára hajtana rá,nem a nagypapára...Egy érett lány tudja ezeket a dolgokat,tud előre gondolkodni. Ha nem tetszik, hagyd az éretlen kis ribizliket és keress egy érett,szexis 40-es nőt aki egy életszakszban van veled és egyszerre fogtok öregedni.

20/L

2016. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 éves lányként hogy lehetnél 1-2 éven belül nagymama? o.O Lehet hogy őszinte vagy, de buta és arrogáns.
2016. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy ha a "ifjú" páromnak már van egy 25 éves gyereke és ha annak születik egy gyereke... Persze csak mostoha nagymama de akkor sem esek hasra a lehetőségtől...Meg nem akarok a gyerekemnek alapból 2-3 féltestvért.És azt sem akarom,hogy a nagybátyja/nagynénje egyidős legyen vele.És rendes gyerekkort akarok neki pl.hogy az apja tudjon játszani vele megtanítsa biciklizni,elvigye kirándulni stb... De mire a gyerek 10 éves lesz az apa 50 felett fog járni,mire pedig kamaszdik 60 körül,és akkor ezeket már nem tudja majd megtenni. A gyerek csak azt fogja látni,hogy az apja gyengén és öregen olvasgat a karosszékben, meg hogy járja az orvosokat.Szóval a gyereknek hiányzi fog az életéből az apafigura, a nőnek pedig hiányozni fog egy férfi,mert a szex már nagyon nem fog működni.Ha a férfinál még csak-csak működne,ki a fene tudna vonzódni egy 60-as férfihoz?Eszem ágában sem lenne egy ilyen kapcsolatba,házasságba belevágni.

20/L

2016. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!