Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek is ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek is ilyen az álomnő? (lány létemre én ilyennek képzelem el)

Figyelt kérdés

Külsőleg: nagyon szép arc, hosszú csillogó haj, szép szemek, formában tartott vékonyabb feszes test, nagyszerű és nőies kisugárzás


Belsőleg: okos, kedves, intelligens, bájos, nőies, határozott, céltudatos, vicces, lehet vele bármiről beszélgetni, de bulizni és szórakozni is, házias, kreatív, művelt


Kapcsolatban: hűséges, csak olyannal jön össze akit tiszta szívéből szeret, bújós, támogató, lehet vele romantikázni, a szex az nagyszerű vele



2016. nov. 19. 15:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%
A tökéletes igen, de ilyen nincs :D Mindenkinek van valami hibája, és amíg ez párkapcsolattal nem összeegyeztethetetlen (hűtlenség), addig nincs is ezzel semmi baj. Szóval nálam az álom nőnek vannak hibái is, mivel nem szoktam álmodozni, szeretek a realitások talaján állni, és onnan válogatni, viszont ott is van álom lány, a maga hibájával együtt. :) 23/F
2016. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
Inkább, egy természetes nő, mint egy álom.
2016. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

De miért olyan elképzelhetetlen hogy létezik ilyen nő?

Vannak ritka példányok is :) Nyilván mindenkinek van hibája, de nem minden nőnél az a hiba, hogy hisztis, féltékeny, elviselhetetlen.....

Én ismerek a leíráshoz nagyon közel álló nőket, igaz csak 2-t, és ők évek óta boldog párkapcsolatban élnek :)

2016. nov. 19. 15:31
 4/43 Diavolino44 ***** válasza:
46%

Igen valami hasonlo, nekem a normal testalkat plussz nagyobb mell tetszik, illetve a gyengeim a szokek.

Illetve belsoleg az alkalmazkodó képesség nagyon fontos.

2016. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%
Nehezemre esik elhinni, hogy létezik ilyen nő. Attól, hogy ezt mutatja, nem lehet tudni, hogy otthon, négy fal között milyen. Csak a párja ismeri igazán, neki mutatja meg az igazi arcát.
2016. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy megfelel a leírtaknak. A fiúk mennyire becsülnék meg az ilyen nőt? (aki intelligens az már nem egy hárpia, úgyhogy a rossz tulajdonságokat hagyjuk. Tényleg vannak nők akik nem elviselhetetlenek. Nekem pl. barátom szerint, akivel 2 éve vagyok együtt az a rossz tulajdonságom, hogy túl érzékeny vagyok, mindnent a szívemre veszek, rovar fóbiám van, túl makacs vagyok, szeretek a fejem után menni amire sokszor rácseszek mert nem hallgatok rá. Szerinte ennyi a negatív tulajdonságom. Js, és ő 10 évvel idősebb nálam, szóval ő már tapasztalt nők részéről ezt azt :) )
2016. nov. 19. 15:38
 7/43 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszek a mesebeli lényekben, ilyen nő meg egyáltalán nem is létezik, ábrándozni meg nem szoktam meseszereplőkről.
2016. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%
Életem egyetlen szerelme ilyesmi volt. Két dolog hiányzott belőle a felsorolásból: "hűséges, csak olyannal jön össze akit tiszta szívéből szeret". Sajnos.
2016. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire becsülik meg a férfiak? Érdekes kérdés.

Tudod, az sem mindegy, hogy milyen férfival jön össze. Ismerek én is olyat, aki senki mellett nem tud megállapodni, a legjobb nőkre is azt mondja, hogy "ezt is unja már valaki". Ő valószínűleg tényleg hamar unatkozna ilyen nő mellett, neki kell a stressz. :)

2016. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
26%
Kb ilyen igen, de sajnos tényleg csak a fantázia szüleménye egy ilyen nő, mert ilyen a valóságban nincsen az biztos.
2016. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!