Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek is ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek is ilyen az álomnő? (lány létemre én ilyennek képzelem el)

Figyelt kérdés

Külsőleg: nagyon szép arc, hosszú csillogó haj, szép szemek, formában tartott vékonyabb feszes test, nagyszerű és nőies kisugárzás


Belsőleg: okos, kedves, intelligens, bájos, nőies, határozott, céltudatos, vicces, lehet vele bármiről beszélgetni, de bulizni és szórakozni is, házias, kreatív, művelt


Kapcsolatban: hűséges, csak olyannal jön össze akit tiszta szívéből szeret, bújós, támogató, lehet vele romantikázni, a szex az nagyszerű vele



2016. nov. 19. 15:23
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, privátban elküldöm, hogy számomra milyen a tökéletes barátnő. :)
2016. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Utolsó: elküldheted, ha akarod, kíváncsi lennék rá :)
2016. nov. 19. 16:20
 13/43 anonim ***** válasza:
külsőleg nekem jelenleg nem ilyen az álomnőm.
2016. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
50%
Persze, az álomnő, mert ilyen nincs. Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai. Te csak jókat soroltál fel. Még ha meg is van egy nőben az összes általad felsorolt dolog, mellette van ugyanennyi rossz vagy idegesítő tulajdonsága is. És lehet, hogy a rosszak annyira rosszak, hogy mellette már a jó sem számít, nem tudják egymást ellensúlyozni.
2016. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Valóban egy álomnő, de ilyen nincs! ÉS most nem a hisztiról van szó. Egyszerüen max 1000ből 1! Vékony, feszes test? Egy nőn azért legyen mit fogni...

28f

2016. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
40%

jah igen, aki meg nem így néz ki az akármilyen is, de ássa el magát mélyre, mi? faja ezt egy nőtől hallani ám :D

23L

2016. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Műveltség értelmetlen.

Vágyjon fehlődésre.

Többi nagyjából oké.

2016. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
12%

Nem létezik túl érzékeny ember.

Érzékenység önmagában nem tud túl nagy lenni.

2016. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Tévedés. Az álomnő, akit szeretek.
2016. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Létezik az álom nő, én bizton állíthatom, hogy láttam. Olyan, amilyennek leírtad, egyszerűen kívül-belül tökéletes. Ha előtte megkérdezték volna, mi az ideálom, pont olyan nőt képzeltem el. Azt sajnos nem tudom, hogy milyen lett volna vele kapcsolatban, de nagyon úgy éreztem, hogy azon a téren is tökéletes.
2016. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!