Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A dagibb és nem szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagibb és nem szép nők azért idegesítenek jobban ismerkedéskor, mert dagibbak és csúnyábbak, vagy mert tényleg kevésbé viccesek és érdekelnek engem? (FÉRFIAK)

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy dagibb és inkább átlag alatti (10-ből 4-es) lánnyal, akit a neten ismertem meg és az (főleg arc)képein eladta magát jobban kinézőnek, mint ahogy azt sok megteszik. De a lényeg:


Kb 1,5-2 órát sétáltunk és beszélgettünk. 1 órával később ért rá találkozni mint akartam este és akkorra már minden hely bezárt, mire odaértünk volna, úgyhogy miatta csak sétálni tudtunk a hidegben.


Nem tudom hogy azért zavartak a fas zságai mert dagi és nem szép, vagy ha szebb lett volna, akkor jobban tolerálom őt?

Úgy éreztem ostoba fas zságokról beszél, amik senkit nem érdekelnek. Én ha úgy adódott mindig feltettem kérdéseket vele kapcsolatban, ő pedig mintha csak magáról beszélt volna és várta, hogy én folytassam vagy kérdezzek még róla.

A nevetése elképesztően erőltetett volt.

Van a nem szép nőkben ilyen, hogy valamit túl akarnak kompenzálni és ezért idegesítőbb a viselkedésük? Valahol a két véglet között lehet a megoldás?


Jobban most nem tudtam kifejezni a gondolataimat, de aki volt már ilyenben, az remélem érti kb mire gondolok.


2016. nov. 21. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én első exem a környék legjobb nője volt és ugyanígy dilis, és nála is rohadt idegesítő volt. Van egy kövérebb arcra se annyira szép lány ismerősöm aki meg tök kedves meg minden és vonzóbb valahogy.
2016. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

"A sötétben minden tehén fekete." Ismerős mondás? Ezért egy órával később. Téged szerintem tudat alatt az zavart, hogy ilyen bumfordi módon próbál hülyére venni.

30/f

2016. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a csaj is hasonlóan vélekedhet rólad,hozzáteszem: jogosan!
2016. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor nem ő lesz a nagy Ő úgy néz ki. :D
2016. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem értem ezt hogyan terveztétek, ha egy órával korábban találkoztok akkor is max. 1 órát tudtatok volna bárhol maradni, mert záráskor kidobtak volna titeket úgyanúgy a hidegbe. Akkor beszélhettetek volna meg másik napot, hogy ne legyen ilyen probléma.


Nyilván neked nem jött be, hogy a csaj nem néz ki olyan jól, mint te azt gondoltad és mivel csalódott voltál zavart minden. Lehet hogy egy tök normális csaj volt, csak mivel te már leírtad magadban ezért kényszernek érezted hogy vele beszélgess és azért idegesített.


Nem így működik, hogy a jó csaj csakis értelmes dolgokról beszél és rólad akar csak mindent megtudni, a csúnya meg kompenzál. Ha egy ember bejön neked beszélhet bármilyen hülyeségről, úgyis iszod minden szavát. Az meg hogy erőltetett volt a nevetése lehet csak azért, mert kényelmetlenül érezte magát. Udvariasan nevetett, de lehet hogy már ő is a találkozó végét várta.

2016. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De mi az hogy eladta magát jobban kinézőnek?

Hogyan lehet annyira felhype-olnia magát a képeken?

A PS-sel alkotott képeket azért fel lehet ismerni.


Szerintem neked eleve nem tetszett a lány, csak próbáltad meggyőzni magadat, hogy ő jó lesz.

Ez már nem a lány hibája, hogy felstuffolva érkeztél a randira.

Legközelebb olyat válassz, aki tényleg tetszik!

2016. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én középiskolában mentem el egy vakrandira. A lány egy közös ismerősre hivatkozva írt, levelezni kezdtünk. Mikor fotót cseréltünk, egy-két felülről fotózott, félhomályos képet küldött. Akkor még nem volt gyanús...


A randin kiderült, hogy fél fejjel magasabb és kb. 20 kilóval nehezebb mint én. Bakancsban volt és egész úton a Magyar Gárdáról beszélt. Szidta a cigányságot, zsidózott... Dühöngött, pedig levelezés közben rendesnek tűnt. Soha nem beszéltünk szélsőséges dolgokról... Kicsit féltem tőle, de nem akartam megbántani ezért kb. másfél órát sétálgattunk a városban. A végén puszit kért. Megpusziltam...


Soha többé nem reagáltam a leveleire. Egy darabig üzengetett a közös ismerőssel, aztán vége lett. Ez volt az első és utolsó ilyen randim.

2016. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És igen, nyíltan is kimondhattam volna, hogy "bocsi, nagyon nem ezt vártam, légyszi ne folytassuk", de tapasztalatlan voltam. Kerülni akartam a konfliktust...
2016. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz nő vagyok, de hátha segít:


Voltam még tizenéve egy vakrandin, szintén ilyen netes ismerkedès volt. Normálisnak ès szimpinek tűnt a srác, aztán amikor messziről kiszúrtam a megbeszélt helyen, még hangosan mondtam is magamnak, hogy "Istenem, csak ne ő legyen az!" De sajnos ő volt az. Tênyleg nagyon csúnya volt, ezért rábeszèltem, hogy inkább sétáljunk valamerre. Az addig jófejnek és kedvesnek tűnő srác hirtelen idegesítő ès unalmas lett. Pusztán azért, mert nagyon nem jött be. Gondolom nálad is ilyesmi lehet, csalódtál, nem tetszett és ezért az is idegesített, hogy életben van. :D

2016. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!