Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok-férfiak, akik külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok-férfiak, akik külföldi munkára készülnek és nem szeretnének komolyabb kapcsolatot, külföldre érve pár hónapon belül már nyitottabbak a komolyabb ismerkedésre ottani magyar lányokkal?

Figyelt kérdés
Leginkább 25-35 éves férfiak véleményére lennék kíváncsi.

2016. nov. 24. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Akikről én tudok azoknak ott is igázni kell, hogy meg legyen a plusz pénz amiért mentek. Így nem nagyon van idő a párkapcsolatra.
2016. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kulfoldon akinek egy kis esze van óvakodik a többi magyartol!Mind párkapcsolat mind baratsag terén!
2016. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szeretnék kapcsolatot de mivel nehéz magyar nőkkel ismerkedni, így nincs.

Egyrészről senkire nincs ráírva hogy magyar, és napi szinten sem találkozunk magyarokkal, illetve aki itt van az sok a párjával van. Nehéz. Ja még az kimaradt hogy a legtöbben szezonoznak, ami heti 6 nap így idejük sincsen nekik.

Másik dolog meg hogy az sem mindegy kivel... De persze nyitott vagyok, csak eddig még egy kezemen meg tudnám számolni hány olyan nő volt aki szimpatikus volt, az 5 év alatt.


Férfiakkal vigyázz ha nő vagy mert sokan letagadják hogy otthon gyerek meg asszonypajtás várja őket.

2016. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22 vagyok, és nem munkára, hanem tanulni szeretnék külföldre menni. Remélem azért még hasznos lesz amit írok.

Pontosan ilyen helyzetben vagyok, valószínűleg nyár végén megyek ki, ezért itthon már nem akarok semmit a lányoktól, mert utána nagyon rossz lenne elmenni...És igen, én külföldön pár hónap (sőt ismerkedésre már pár nap után is nyitott lennék) után szeretném komoly kapcsolatnak a lehetőségét látni, ha éppen magyar lánnyal (bár ahova én megyek, kötve hiszem hogy lesz), akkor magyarral, ha más nemzetiségűvel, akkor azzal.

2017. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!