Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez elég romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elég romantikus 3. randinak? Lányok-nők ti örülnétek ilyennek?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam mit is csinálhatnánk, és a lány mondta hogy szeret korcsolyázni így télen. Ezért itt a helyi korcsolyapálya üzemeltetőjével beszéltem és mivel este 10-kor zárnak be, aztán szabad a "pálya", így kibéreltem az egész pályát éjfélig, csak kettőnknek.

(Jöhetnek a lehurrogók is, csak érveljenek is miért ne jó ha nem tetszik nekik az ötletem.)

24F, 22L


2016. dec. 11. 14:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg nagyon jó ötlet, hogyha a lány szeret korizni akkor biztosan fog tetszeni neki. Remélem lesz zenétek és forralt borotok és mindent jó lesz :)

23L

2016. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%
25 rugóért két órára egész jó lotyókat is lehet kapni.
2016. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Kár volt ide feltenni ezt a kérdést... megjöttek az olcsójánosok, a sóherek és a nőgyülölők, akik egy doboz kólát is sajnálnának a randipartnerüktől.

Vagy csak szimplán az a bajuk, hogy "lenne miből- ha lenne kivel".


Jó ötlet... ne foglalkozz a lehúzós, negatív kommentekkel!

2016. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jó ötlet,de tényleg gondoskodj zenéről és valamilyen meleg itókáról.

Én örülnék neki. Az ár meg relatív, szerintem ebbe nem kell belemenni, gondolom nem az utolsó filléredet is erre költöd vagy hitelből fizeted,hanem belefér ennyi.

Biztos örülni fog.

2016. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%
Jó ötlet ,a nők buknak a pénzes palikra főleg ha az nagyvonalú! Én többre gondoltam erre mint 25 ezer szóval ha kérdezi ne mond meg az árat,had higgye hogy kb 100 ezret ráköltöttél. Egyből leesik a bugyija.
2016. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Finom leszek, és ez nem lehurrogás, véleményt kértél és próbálok ötletet is adni..


Én sokallom harmadik randira. Persze függ milyen a dinamika, mennyit beszéltek, mennyire tárulkoztatok ki egymásnak stb. de én ezt nagyon korainak tartom egyelőre nemcsak anyagilag, de a harmadik randi még semmi. Ki tudja még mi lesz.


Simán lehetne azt, hogy nyitvatartási időben elmetek ketten, majd idővel (ha már jártok és random meglepnéd) elődobod ezt az akciót és feleleveníted az eltöltött jó időket stb.


De tényleg függ az apróbb dolgoktól, amikbe mi itt nem látunk bele.

26F

2016. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt örülnék, mert ez nagyon romantikus, másrészt meg bennem lenne, hogy "mennyit költ rám ez a pali", és ez pedig rossz érzést keltene bennem.
2016. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem tetszene, mert nem akarom úgy érezni, hogy tartozom valamivel.
2016. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék az ötletnek, de nem fogadnám el, amennyiben előtte megtudom mennyibe kerülne.

Én egy szimpla pizzázós randira szívesebben mennék.

2016. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt én is értékelném, hogy átgondolta, mit szeretek és kitalált egy ilyet, de mégis kellemetlenül érezném magam. Túl nagy ajándéknak tartanám, és őszintén szólva egy nyugisabb estén élvezetesebb is másokkal megosztani a pályát.
2016. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!