Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kiszemelt lánynak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt lánynak már 10-12 szexpartnere volt akkor jogos részemről kicsit a kiábrándulás?

Figyelt kérdés

Inkább a férfitársaim őszinte véleményére vagyok kiváncsi de objektív női vélemények is jöhetne. Aki csípőből engem akar lehúzni hogy mekkora gyökér vagyok az inkább ne is írjon.


Szóval van egy lány... Elképesztően szép, modellkedik és hibátlan az alakja, arca, stílusa is minden. Nem is buta, aranyos és értelmes lány. Szerintem lenne nála esélyem én sem vagyok éppen rossz parti, és hát azért annyira értek a nőkhöz hogy lássam, nem esélytelen a dolog.

Csakhogy mint "kiderül" illetve többen is mondták már tehát nem pletyka csak valószínűleg hogy a lány ugye 18 de már jó sok szexpartnere volt. 10 körül azthiszem.

És ezt nekem nem könnyű lenyelni, mármint sosem tetszettek az ilyen lányok hogy minden buliba összeszed valakit akivel smárolgat meg táncol aztán időnként olyat is akivel jól megdugatja magát.


Ez számomra eléggé kiábrándító. Nem azért mert nem bízok benne, volt már egy komoly kapcsolata és akkor szerette a párját és hűséges is volt állítólag. De valahogy olyan rossz ez, mármint hogy elment pl egy fesztiválra és ott valószínűleg rohadt könnyen beadta a derekát valami csávónak. Aki ilyen könnyen adja magát hát nemtudom... Nem érzem jól magam ha arra gondolok hogy valakinek egyből megvolt én meg mondjuk randizzak vele hetekig aztán próbáljam megszerettetni magam és később is majd tegyek meg mindent, küzdjek érte, szenvedjek stb. Amikor valakinek meg egyből "megadta magát" .


Nektek erről mi a véleményetek? Mi a "helyes álláspont"? És ne ilyen klisékkel gyertek, hogy ez már a múlt meg mi közöm van hozzá. Az ilyentől a falra mászok. Mi az hogy mi közöm van hozzá? Ha össze fogok jönni vele igenis van közöm hozzá.


2016. dec. 31. 00:13
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
47%
Hát, nem tudom. Volt egy ilyen barátnőm; zavart, aztán megbarátkoztam a gondolattal, később rossz vége lett. Persze lehet, hogy ez a lány más... Ki tudja.
2016. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
41%

Engem is kiábrándítana egy ilyen sz*jha. 18 évesen legyen 1-2 pasija, ne egy nullával megtoldott szám. Ez gáz. A fesztiválozós ribik meg eleve felejtősek, nem bírom az emberi agyatlanságot és primitív életformákat. Sorry. :)

28F

2016. dec. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
68%

Gondolataim- mi az, hogy konnyen adja magat? Ha mondjuk egy honap utan lefekszik egy lany valakivel akkor konnyen adja magat?


Es kis matematika- 18 eves, ha mondjuk 14 evesen elkezdett nemi eletet elni, az alapbol 4 ev.

A 10 pasibol lehetett sok olyan, aki miutan megkapta, mar nem erdeklodott.

Ha fel evig jart egy fickoval , es mondjuk ketten dobtak ot, akkor evente 2 pasival nagyon hamar osszejon az a 10.


" többen is mondták már tehát nem pletyka csak valószínűleg " remelem te is latod, hogy ez mennyire nevetseges.


Es a legnagyobb resze annak amit leirtal, a fejedben letezik. Itelkezes egy olyan dologrol amirol igazabol nem tudsz sokat. Adtal neki eselyt, hogy elmagyarazza vagy csak itelkezel a teljes igazsag nelkul?

2016. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
34%

Pontosan leírtad azt, amiért engem is zavart anno a dolog. Viszont te azért randizgatnál vele, hogy összejöjj vele, vagy azért, hogy hanyatt döntsd? Ez nagyon nem mindegy. Mert utóbbi esetében valóban necces, hogy neked sokkal több energiát kell hogy beleölj abba, amibe másnak elég volt csupán egy kevéske.

Viszont azt senki nem mondta, hogy ő ezektől amúgy mire is számított. A nagyon szép lányok általában tudják is magukról, hogy elég jók... És nem vakon élik az életüket, valamint vannak szükségleteik. Azonban valljuk be, az ember nem úgy választ magának párt, hogy ha ránéz és külsőleg oké akkor had szóljon... Ő is láthat egy-két rohadt jó partit, akik valamiért nagyon beindították és hát kapva kapott az alkalmakon, mert miért ne? Nem egy frigid pi*a, nem is szűz, és amúgy is...

Írtam, hogy anno ez engem is zavart. Épp ezért az ilyen "kiszemelteim" esetében SOHA nem kérdezek rá, hogy kik voltak előttem. Egészen addig, amíg úgy nem érzem, hogy valóban tetszik és nem csak arra kell ezt a témát ívesen kerülöm. Aztán pedig már nem annyira érdekel, mondhat bármit, max meglepődöm. Annyira pedig nem lehet béna valaki, hogy ne tudjon legalább saccolni egyet erre illetően az ismerkedés folyamán.


Ha tényleg annyira szép, és van esze és a stílusa is bejön, akkor ne hogy ez tántorítson el, mert hülyét kapok. Volt 10 szexpartnere, akik közül eggyel járt. Tehát 9 srác 1* meghúzta, egy pedig többször. Hát az ilyen egyszeri alkalmak elég ritkán szoktak jól sikerülni...

2016. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Ha hanyatt akarnám dönteni pont leszßrnám hogy hány embernek volt meg eddig. Nem csak azt akarom, én vele akarok lenni, nagyon tetszik nekem és komolyan gondolnám.


És hát ha egyszer ilyeneket csinált nehogymár én kérjek érte bocsánatot?! De mennyivel normálisabb lenne már ha mondjuk lett volna 1-2 barátja és akkor csak azokkal.


Nem akarok jönni a kulcs zár témával az már nekem is sok. De ez nekem zavarja az önérzetemet. Miért nem tartja többre magát? Ha nő lennék tuti nem csináltam volna ezt.

2016. dec. 31. 00:31
 6/60 anonim ***** válasza:
0%
Állj be te is a szexpartnerek sorába. Vagy ez is a cél?
2016. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
80%

Engem személyesen zavarna. Én nem csináltam ilyet és nem is tervezek.


Az hogy mennyire jogos a kiábrándulás, az csak tőled függ. Ha rosszul érzed magad, hát hagyd annyiban. Leírod, hogy elképesztően szép, modellkedik hibátlan az alakja és stílusa. Nyilvánvalóan nem az a szolid, visszafogott lány lehet. Legfeljebb csak játsza időnként az ártatlan szűzlányt. Viszont téged is a külseje fogott meg, te is a farkad után akarsz menni.


Ugyanakkor te is úgy gondolkodsz mint a többi ember. Vagyis nem gondolkodsz. Kéne a szexi külső, de nem akarod az ezzel járó következményeket. (Amikor a nők akarnak egy "rendes-szorgalmas-kedves-okos pasit" akkor általában nem szeretik ha az a szorgalmas-okos pasi túl sokat van a munkájával elfoglalva, vagy közbejön valami programja. Érted miről beszélek? Akar az ember valamit, következményeknélkül.)


Szerintem kívánod ezt a nőt, ugyanakkor nincs hozzá gusztusod és frusztrál hogy olyanokat tett, amiket te nem. Ha te tényleg nem tettél ilyeneket, akkor szerintem jogos az elvárásod, hogy a barátnőd se az ilyen nők közül kerüljön ki. Ekkor viszont le kell mondanod az ilyen nők utáni kaslatásról és a könnyű kalandokról.


A mai emberek egyszerre akarnak ártatlanok maradni és kefélni is. Mindkettőt megteszik. Én sem szeretem a kliséket, számomra fontos egy nőnek a múltja. Nekem magyarázhatják hogy semmi közöm hozzá stb.


Az alapján amit írtál sztem ne gyere vele. Gondolkodj el azon hogy mit akarsz és fogalmazd meg hogy milyen elvárásaid vannak egy nővel szemben. A modell csajok továbbá a nagyon szexi, divatos csajok valszeg többnyire mind ilyenek. Én ezért szeretnék például inkább a jólánynak tűnő lányok közül válogatni, bár talán az sem garancia semmire. De hát aki qrvának akar kinézni, az biztosan nem véletlenül néz is ki úgy :)

2016. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
91%

Ha zavarja az onerzetedet, akkor hagyd a fenebe.

Es meg nyugtathatlak, ha no lennel,kicsit naiv, romantikus, akkor elhinned a pasiknak, hogy kellesz nekik es beadnad a derekadat.

Tizeneves lanykent meg ketsegbeesnel, hogyha nem fekszel le vele, akkor el fog hagyni, mert a fiuk tudnak am nyomast gyakorolni, ha szexet akarnak. De ez mondjuk meger egy masik kerdest.


Mindegy lenyeg az, hogy hagyd ezt a lanyt beken.


En csak nem ertem, hogy mi az pontosan ami bantja az onerzetedet?


Csak egy utso megjegyzes. "Amikor valakinek meg egyből "megadta magát""

Remelem erzed a logikai bukfencet itt is. 10 pasi 3-4 ev alatt, az nem egybol. Azok is randizgattak vele azt tuti.

Ha egy csaj egybol megadna magat mindenkinek, akkor minden heten osszejohetne egy uj pasival.

De mindegy. Ha te az o "multja" miatt nem erzed jol magad, akkor nem is erdemled meg ezt a lanyt. Szerintem.

2016. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem tartja többre magát... miért gondolod inkább, hogy a szextől kevesebb lesz?
2016. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd a csajt.
2016. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!