Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam az első benyomást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az első benyomást, most mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni, de sokszor olvastam már hogy egy nő már az első percekben eldönti hogy akar e valamit egy férfitól és ha az a döntés a NEM akkor azon már nem lehet változtatni. Ez igaz volna?
2017. jan. 3. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztalom, hogy igaz.
2017. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 llorTllorT ***** válasza:
hát most akkor keress másik nőt és az első találkán próbálj meg nem fingadozni,böfögni,röfögni mint egy disznó.
2017. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem hinném, hogy túl sok nő lenne olyan kitartó, érdeklődő és toleráns, mint amilyennek mondja magát. Én legalábbis azt tapasztaltam, hogy kevesen vették a fáradságot, hogy igazán meg akarjanak ismerni, és hogy megértsenek, aztán jön a beskatulyázás. Az viszont már megint más kérdés, hogy hány nő képes túllépni a fene nagy önérzetén, és beismerni, hogy jobban is megismerhette volna a másikat, vagy nem az első benyomásra kellett volna alapoznia az ítéletében. De ez végső soron érthető is, mert azért a legtöbb nőnél csak-csak felbukkannak érdeklődők, és van kiből válogatniuk, így könnyen kiszórhatják azokat, akik első pillantásra valamiért nem szimpatikusak. Természetesen mélységes tiszteletem és hódolatom az itteni női elitnek, akiknél állítólag soha senki nem kezdeményez, és akik állítólag a kutyának sem kellenek, de azért ők toleránsak, érdeklődőek stb.
2017. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Látom, hogy most is sokan magukra ismertek a mondókám alapján, ezek szerint jó úton járok. Akinek meg nem inge, az ugye nem veszi magára... Az igazságért való lepontozás pedig csak a lepontozókat minősíti.
2017. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

(Mondjuk elmondhattad volna hogy mit rontottál el,mert külső szemlélő lehet tudna tanácsot adni, mégha te reménytelennek is találtad a dolgot.)


Szerintem ez az állítás a pasikra is ugyanolyan igaz (nem mindenkire ahogy a nőknél sem) Egyénfüggő a dolog, egyik embernél lehet hiába próbálkozol de a másik lehet jófej lesz és ad mégegy esélyt. Persze ez attól is függ hogy te mivel rontottad el a dolgot...

2017. jan. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon hülyén viselkedtem...
2017. jan. 5. 23:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Mit csinàltàl? Életkorod?
2017. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet rajta változtatni! Tapasztalat ;)
2017. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja, jellemzően az elrontott első benyomàst piszok nehéz helyrehozni a nőknél, ha egyáltalán lehetséges.


De nem tök mindegy most számodra, hogy (az itteni válaszadók tippje szerint) mekkora esélyed maradt így?

Mást úgy se tehetsz, mint hogy a legközelebbi alkalommal (ha lesz) megpróbálsz ügyesebb lenni, és reménykedsz benne, hogy ez még nem veszett fejsze nyele.

Ezen meg úgy se változtat, bármit is mondunk.

2017. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Voltam egy cégnél, és ez volt kifüggesztve valami plakátként: az első benyomást nem lehet kétszer megszerezni (vagy megszereztetni).

Remélem tanultál belőle. Mindenki hibázik, még én is. Ennek pedig ára van. Ma is milyen curva okos voltam. :-)

2017. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!