Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek egy depressziós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy depressziós, hideg férfival?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, egy ideje beszélgetünk, már randiztunk többször de sajna sok a probléma vele. Depressziós, lehetetlen kihúzni ebből az állapotból, folyamatosan sajnáltatja magát, dühöng és a legrosszabbra gondol. Bár szedi a gyógyszereket ezekre a problémákra, mégsem látom, hogy igazán hatnanak.

Az édesanyja rákos beteg, ami a fő oka a bajainak, sok szomorú dolog a múltjában szintén.

Én tényleg nagyon kedvelem, olyan kis szerethető forma, de ezekkel a dolgokkal hosszútávon nem tudom hogyan működne. Sokszor elmondom neki is mennyire kedvelem, amire annyit mond, hogy tudja, pedig mindig remélem, hogy ez javít a hangulatan. Egyébként mindenben rendkívül tárgyilagos, semmi szenvedély vagy érzelem nem mutatkozik benne.



2017. jan. 3. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe ne akarj belemenni, ne légy mártír...

Ha már gyógyszer kell, akkor komoly a gond...

2017. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha ő nem akar a helyzetén változtatni, akkor te csinálhatsz bármit, nem fogsz célt elérni.


A gyógyszerszedése meg tök felesleges. A depressziója NEM FOG tőle elmúlni!


És még az érzelmi intelligenciája is a béka s..gge alatt van.


Neki kéne venni a fáradtságot és javítania kéne önmagán.

Nem is értem, hogy egy ember hogy mer egyáltalán ilyen állapotban társat keresni magának! Az ilyenek azt hiszik, hogy a társtól majd jobb lesz a helyzete.


Ajánlanék neki önfejlesztő könyveket, Csernust, Louise L. Hay-t, Rhonda Byrne-t ..stb.


Az én anyukám már most nyáron lesz 12 éve, hogy daganatos. Még sem vagyok búvalb..szott, vidám mosolygós vagyok. Igaz, vannak hullámvölgyek, főleg augusztus óta, mikor tényleg sz..r lett az állapota. Viszont az érzelmeket helyén kell tudni kezelni.


Vagy vele maradsz és érzelmi szemetesládája leszel, vagy pedig szakítasz vele.


Ha ő nem akar változni, akkor halálra van ítélve a kapcsolatotok!!!

2017. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hagyd a fenébe. 3,5 évig voltam együtt egy olyan pasival ali enyhén volt depressziós... hát szörnyű. Ha nem akarsz te is idegileg tönkremenni akkor menekülj, ne sajnálatból légy vele, ha ő nem akar változtatni te se fogsz tudni, nem a te dolgod kihuzni a mélyből
2017. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlhatsz neki egy jó pszichológus, de én azt mondom, párkapcsolatot ne alapozz egy labilis emberre, legfeljebb, ha majd rendbeteszi magát, és még utána is megvan a szimpátia.
2017. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én sem látok benne sok jövőt, gyakran ingerült és rajtam adja ki (persze nem fizikailag, csak írásban), de érzem rajta, hogy nem is akar jobban lenni, szeretve lenni stb.
2017. jan. 3. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés, de...nem ugyanazzal randizunk véletlenül? :o
2017. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondold vegig h tenyleg szukseged van neked ennyi xarra? Van akit nem lehet megmenteni.
2017. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

dettó ilyen helyzetben voltam.

depis pasi, terápis, gyógyszerek.

hiába szerettem, nem érezte magát jobban.

és ő sem mutatott semmi érzelmet, mintha robot lett volna.

neki kifejezetten jó körülményei vannak: egészséges szülők, álommeló, nagyon jó anyagiak.

és mégis mindig "sírt"

faképnél hagytam

2017. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, bár én nem tudom, hogy depressziós vagy mi más lehet. Másfél két hetenként változik az, hogy nagyon érzelmes üzeneteket ír, majd jéghideg. Mindig azt mondja kérdezzek, de nem reagál konkrét kérdésekre. Azt mondta egyszer mindig segítek neki, akkor is, ha nem írok. Meg sokáig voltak érzelmi viharai, de már elmúltak, szerintem nem múltak el a tapasztaltak alapján:( nem tudom mit lehet vele kezdeni. Bár ha azt mondja, hogy még mindig vannak érzelmi viharai, akkor tutira ott hagyom az első héten, talán egy esélyt adtam volna neki, hátha tudok segíteni neki.
2023. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!