Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van értelme úgy belekezdeni egy kapcsolatba, hogy a másik fél 1-2 éven belül ki akar menni külföldre és minimum 3évet kinn is akar tölteni?

01-11 21:55  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Persze, menj vele te is.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 01-11 21:56 Privát üzenet
Felteszem nem Bangladesbe akar menni epret szedni internet nelkul napi 30 oraban, szoval mivel a lovaskocsik korat mar picit tulhaladtuk, igy nem lennetek elvalasztva akkor sem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 01-11 21:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én semmiképpen se szeretnék kiköltözni, ide köt a munkám is, amit külföldről nem lehetne végezni, illetve más dolgok is.

# 3/6Időpont 01-11 21:59 Privát üzenet
Én is ilyen helyzetben voltam ,de a pasi szó nélkül hagyott itt,azóta nem is keresett :"((
Ne fúzz hozzá sok reményt.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 01-11 22:18 Privát üzenet
Sajnos sok objektív oka van annak, hogy az értelmesebb, ügyesebb emberek kimennek, szerintem te is vedd fontolóra, ha nem akkor nem de kapcsolat sem lesz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 01-11 22:38 Privát üzenet
Azt csak te tudhatod hogy van e értelme.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 01-12 01:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van értelme ilyen gépet venni vagy fél év mulva a minimum rendszerigényt nem éri el?
Hivatásos női kosárlabdázók általában tudnak zsákolni? Milyen minimum magassággal van értelme megpróbálni megtanulni?
Mi értelme lenne amúgy a sztrájknak bármely ágazatban, ha minimális szolgáltatást akkor is kell nyújtani? Akkor van értelme ha semmit sem lehet kapni akkor, nem az hogy van egy..
Van értelme közös minimumra törekedni vagy nincs?
Ehhez a konfighoz tudnátok olyan tápot ajánlani ami nem túl drága (10-15 ezer) és biztonságba tudhatom a gépemet és megfelel a követelményeimnek (minimum 2x 6pin de jó lenne 3x..
Szerinted lenne értelme, egy minimum sebességhatárt megszabni a főutakon?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu