Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bármennyi Nőt megkaphat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármennyi Nőt megkaphat pl. egy világsztár, akkor naponta új nővel van?

Figyelt kérdés

Vagy akár óránként ennek mi értelme van? Úgy hallottam,aki nagyon sok nővel volt már azt sem tudta ki kicsoda, meg nem látta már a különálló egyéniségeKet,csak,hogy lyuk-lyuk.

Sok férfi csak a d.ra megy,ennek mi az értelme? Főleg,hogy azt sem nézik,hogy a személyisége szimpatikus e,hanem csak higy jól néz ki( vagy azt sem).


2017. jan. 18. 03:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán. Úgy csinálsz mintha valami cél lenne naponta mással dugni. Akinek mindennap más van, annak senkije nincs és magányos. Igen, semmi ertelme.
2017. jan. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy elég buta kérdés.

Tele a bulvársajtó a sztárok magánéletével, komolyan nem tűnt még fel, hogy a többség évekig ugyanazzal van párkapcsolatban, házasodnak, gyereket szülnek??


Ez a "szex-drogok-rock and roll" életmód a legtöbb zenész esetében is felejtős.


Legfeljebb egy-két olyan senkiházival kapcsolatban lesz hír, mint pl. amikor a Szigeten valami duó (???) VIP-ra hívott egy csajt és bedrogozták.


Most hadd ne linkeljek már be igazi sztárokat, hogy mióta vannak kapcsolatban!

2017. jan. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ezért lesznek b uzik.
2017. jan. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Mivel ezeknek az embereknek elég sok veszteni valójuk (anyagi) van, tehát értelemszerű, hogy meggondolják kétszer is, hogy megéri-e e toszás miatt elveszteni a hosszú évek alatt összeqrválkodott vagyonuk felét minden egyes alkalommal. Az okosabbja rájön, hogy nem. A butábbja az meg a butábbja :)
2017. jan. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

#1 miből gondolod,hogy magányosak?Nem mindenki született párkapcsolatra...


Egyébként,azért van fix partnere a sztároknak,hogy egy ideális képet mutassanak a népnek,úgymond csak alibi,közben pedig ki tudja,hogy nő/pasi jár náluk(van ismerősöm,aki amerikai hírességnél dolgozik).A bulvárlapokat is le lehet fizetni.

2017. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

A partnercserélgetés addig működik, amíg az első ilyen ágybetét elő nem hozza a hatéves szerelemgyümölcsöt, és a szaros gatyáját is elpereli világsztárunknak.


Ez csak a nyomorult szürke idiótáknak vonzó, akik szerint ez óriási buli a lucskos tinipuncikat rakosgatni hosszú távon, akikre nem tudsz úgy tekinteni, mint egyenrangú partner... Persze van, aki sosem nő fel, és ez a sekélyes érzelmi világ pont megfelel. Ezek az emberek szoktak 50 évesen kábszizás után egyszer csak szörnyet halni. Sikertelenül, magányosan, bulvársajtó által szétszedve és megalázva.

2017. jan. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, ott van John Bon Jovi, de még sokan, akinek nem sokat hallasz a magánéletéről.
2017. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2-es egyáltalán nem buta a kérdés! Jókat írtál, de nem minden esetben pld ott van Julio Iglesias,akiről köztudott, hogy 2000 nőn van túl és a fia Enrico Iglesias állítólag túl akarta szárnyalni egy időben. Vagy pl Elvis Presley akihez óránként vitték be az új csajokat koncert után,még ki sem hűlt az ágya.
2017. jan. 18. 09:59
 9/12 A kérdező kommentje:
Hallottam olyant is,hohy egyik sztár versenyt rendezett,hogy aznap hány Nőt tudna maximum elvinni egy körre. Valami 50 körül volt a darabszám. Én ezt nem csinálnám,meg nem tartom normálisnak az utóbbit semmiféleképpen,nem azért írtam csak kíványcsi vagyok,milyen lehet az ilyen személyeknek ez a dolog.
2017. jan. 18. 10:07
 10/12 A kérdező kommentje:
De a másik oldalról is akadnak példák csak, nehogy a nők akik olvassák ezt azt gondolják csak a férfiak ilyenek. Pld egy híres bévacsos szőke sztár. De a buszon is hallottam érdekes beszélgetést, amikor két 16 év körüli kiscsaj azt beszélték éppen,hogy kinek volt meg a héten a 2-3-4-5 darabszám.
2017. jan. 18. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!