Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alábbhagyott a kezdeti lelkese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alábbhagyott a kezdeti lelkesedés, vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit már régóta ismerek, pár napja elkezdett aktívan érdeklõdni irántam. Azt mondja, nincs olyan dolog, ami ne tetszene neki bennem, rajtam. Annyit bókolt, hogy már én kértem, álljon le.:) Rengeteget dolgozik, ezért napközben nem is üzen, amivel semmi gondom nincs, én is elfoglalt vagyok. Tegnap hajnalban viszont azt mondta, ma hívni fog, de eddig semmi. Nyilván én nem fogom keresni, nem akarom zavarni, meg amúgy is. Legalább egy üzenettel megdobhatott volna akár online is, hogy bocsi.

Szerintetek?


2017. jan. 18. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem érdekled ezek szerint....

Ha tényleg ennyire oda meg vissza lenne érted akkor hivott volna...vagy egy üzenet az a minimum :/

Hát ez van ,sajnalom.

2017. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor felesleges volt az a sok maszlag, amit nyomatott.

Én is úgy gondolom, egy üzenet a minimum.

2017. jan. 18. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:

1 este az semmi, lehet valami rendkívüli dolog jött közbe neki, de az is lehet hogy kicsit besértődött azon, hogy leállítottad. Ez elég kényes szitu, mert valószínűleg Te nem akartad elveszíteni az érdeklődését, de sajnos valószínűleg sikerült.

39F

2017. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak? Ráírjak? Annyira rosszul érint.:(
2017. jan. 19. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj reggel.
2017. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nyilván én nem fogom keresni”

Azért ennyire ne legyél màr gyerekes....

2017. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Ráírtam és felhívott.

2017. jan. 19. 03:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyi.:D

30/f

2017. jan. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na és? Hogy álltok most?
2017. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Elég érdekes a szitu, nem tudom, mit akar tőlem. Amikor beszélgetünk, akkor minden jó, nagyon megérintett érzelmileg, kicsit félek is ettöl.

De nem mondanám, hogy túlzottan nyomulna, talán tudatosan adagolja így. Igaz, már a barátnöjének nevez, meg azzal jött, hogy bemutat a családjának, ha készen állok rá.

Hagyom, hogy udvaroljon, ö a férfi, továbbra sem gondolom, hogy nekem kellene lépni.

2017. jan. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!