Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, első randin ez negativ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első randin ez negativum lenne? Sznobságnak néznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha első randin egy kisebb étterembe (Vapiano stb..ami inkább kávézósabb jellegű) helyre ültök be a sráccal (akiről tudjátok, hogy gazdagabb családból származik) és mondjuk egy ilyen helyen, már megszokásból evéskor leteríti a lábát (nem tudom, hogy írjam remélem értitek) azt már sznobságnak vélnétek? (mert elég furán nézett a lány)

(20év körüli korosztály)

Előre is köszi a válaszokat!



2017. jan. 26. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mi is leterítjük itthon, a felszolgálók pedig ügyesen tálalnak közben.
2017. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki, amikor vki a lábát leteríti, hanem, amikor a nyakához betűri partedlinek.:D
2017. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Igényes, tiszta fiú.

L22

2017. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

A partedli szerintem is cikibb lenne. :D

Vapianot nem ismerem, csak névről, ahova mi szoktunk járni, ott nem jellemző az ilyen nagy kendő vacsora mellé, szóval nálunk fizikailag nem fordulhatna elő ilyen, de otthon simán az ölembe pakolom a konyharuhát nőként is, pedig se nem gazdag, se nem sznob nem vagyok. :) Szóval én nem néznék furán, legfeljebb megmosolyognám, hogy jó, hogy nem csak én vagyok ilyen állat. :D

2017. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, de én nem szoktam. Ha nekem morzsás lesz a lábam, lesöpröm. :D Lehet ez cikibb.


Én különben laktam cserediákként egy felső tízezerbe tartozó családnál, összesítve rettenetesen kényelmetlen volt velük enni. Mindent úgy ettek, mint a kiskirályok, ötven villa, kés, mindennek saját tartó, semmi nem maradhatott eredeti csomagolásban, és menetrend szerint kellett enni, nem ám ha tényleg éhes vagy... Még a palacsintát is késsel villával tekerték fel, én konkrétan képtelen voltam megcsinálni. :D


Nagyon zavart, hogy


25L

2017. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hupsz a vége lemaradt: szóval nagyon zavart, hogy mindig mindent elrontottam hozzájuk képest, de attól még igyekeztem alkalmazkodni.
2017. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Valaki magyarázza már el, miért lettem 0%-os, mikor ugyanúgy azt írtam, mint az előttem lévők, hogy nem lenne zavaró a dolog, azok meg mind 100%-ot kaptak? Tényleg nem értem...
2017. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én meglepődnék, de biztosan nem gondolnám sznobságnak. Inkább furcsa szokásnak, de nem hoznám ezt összefüggésbe az anyagi helyzetével (vannak gazdagabb ismerőseim, de ezt még egyiküktől sem láttam).
2017. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Brit parom van, o etteremben mindig terit az olebe szalvetat. Neha otthon is. Nem sznobsag, az etikett egy resze.
2017. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!