Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltük hogy majd találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük hogy majd találkozunk még nem is volt semmi és féltékeny volt a meloba ez miért lehetett?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük hogy majd találkozunk meg hogy megkene ismerni egymást mert kölcsönösen tetszettunk egymasnak.

Aztán ő nem jött, de se egy telefon se semmi.

Utána en nem voltam dolgozni egy hétig ő volt és azt mondták neki a többiek kavartak hogy én nekem már van csavom meg hogy egy r*b*nc vagyok miközben még nem is volt kapcsolatom :D


Utána mentem dolgozni és az első mondata az volt hogy mivolt azzal a fiúval mert azt mondták vele vagyok stb.... Szóval féltékeny volt egy kicsit.


Ha már akkor ilyen mikor még nem is volt köztünk semmi akkor mi lenne később?


2017. jan. 31. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? Ha már randit beszéltek meg egymással, mert bevallottan kölcsönösen tetszetek egymásnak, akkor már miért ne érdekelné, ha az a pletyka kering, hogy neked van másik "csávód"? Elég logikus.

Ha már a gondokról van szó, az nagyobb gáz, hogy nem ment el a randira, és b..szot még szólni is, hogy ne várj rá. Ez taplóság.

2017. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*b..szotT xD
2017. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De ha féltékeny akkor biztos hogy tetszem neki igaz?

Elmondta hogy igaz de elég hazudós

2017. jan. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!