Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neem merem elhívni randira....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonym852 kérdése:

Neem merem elhívni randira. Sítáborban ismertem meg 2éve azóta párszor összefutottam vele este bulikban. Múlt héten is találkoztunk és a tipikus szerelem érzés kapott el. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 évvel fiatalabb (18). Nagyon szép vannak rajongói bőven. Eddig még csak olyan lányt hívtam el randira akiről tudtam, hogy bejövök neki. Nem tudom, hogy kezeljem az elutasítást. Mert nem utasítottak vissza a fentebb leírtak miatt..

2017. febr. 10. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, és nem tudsz kezelni egy elutasítást? Ez eléggé szokatlan. Olyan mintha 13 éves lennél, ilyen szempontból. Amikor elutasítanak, tapasztalatot gyűjtesz. Most tekints el attól, ha összejön. Később ha rátalálsz az igazira esetleg, és nem mered elhívni, mert soha életedben nem voltál elutasítva, és 20 évesen be vagy rezelve, akkor azt eléggé bánni fogod. Utasítottak már el lányok, nem is egyszer. Ezekből tapasztalatot szerzek, és megyek tovább. Egy lány a sokból, százból, ezerből, százezerből, millióból. Ebből csak jó jöhet ki. 18/f
2017. febr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Megtisztelő, hogy nem primitív megnyilvánulás. Megfogadom a tanácsodat!
2017. febr. 10. 01:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha nem beszéltem vele még soha facebookon és a múltkori találkozásunk után amikor váltottunk pár szót, hogyan írjak neki szerintetek?
2017. febr. 10. 01:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem szerelem érzés, de nyilvánvalóan vonzalom. Kezdd egyszerúen. Bármit írhatsz, a lényeg, hogy utaljon rá, hogy valamit érzel. Írd, hogy megörültél a találkozásnak, mert többször eszedbe jutott.

A válaszból tudni fogod, hogy mire számíthatsz. Ha nyitott a kapcsolatra, akkor vissza fog kérdezni, ha szó nélköl hagyja, akkor egyoldalú ez a dolog, talán van társa.

Ha így járnál, fontos, hogy tudatosítsd magadban, hogy ez a kapcsolat elúszott, ne tapadj le ennél a vonzalomnál, légy nyitott, ismerkedj másokkal.

Én azt kivánom neked, hogy legyen a válasza az, hogy miért jutottál az eszébe. Akkor viszont ne ingadozz, azonnal válaszold, hogy van egy jó érzés benned, ha ő az eszedbe jut! Hívd randira, már a találkozáskor legyen puszi, és hajrá!

2017. febr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!